7-3 R. Piszczek 84
8-3 N. Piszczek 86

Sędziował Tomasz Piróg.
SKAWINKA: Hartabus – Morawa, N. Piszczek, Gałuszka, Ignacok – Ignyś, R. Piszczek, Sekuła (60 M. Krasuski), J. Krasuski (70 Wilkołek) – Czara (70 Pochłopień), Nazim (60 Żmuda).

Skawinka rozpoczęła bojowo od pierwszej minuty, jednak brakowało dokładności pod polem karnym gości. Bochnia kontrowali, ale też nie mogli dojść do czystych sytuacji strzeleckich. W 32. minucie po znakomitym prostopadłym podaniu Nazima, Czara znalazł się sam na sam z bramkarzem i zdobył pierwszą bramkę dla gospodarzy. Nie minęły 2 minuty, a Czara znowu znalazł drogę do siatki, po akcji na skrzydle Nazima i Ignysia oraz wyłożeniu piłki na 5. metr. Tuż przed przerwą bochnianie uzyskali kontaktowe trafienie, ułatwili im to obrońcy skawińscy.

Po przerwie Skawinka natarła na przeciwnika. Pierwszy efekt nastąpił w 58. minucie. Po rzucie wolnym Gałuszki z boku N. Piszczek głową podwyższył na 3-1. Niebawem z 16. metra atomowym strzałem piłkę do siatki posłał N. Piszczek. Kolejne 2 minuty i po prostopadłej piłce Czara skompletował hat trick. Napór Skawinki nie ustawał i 2 minuty później kolejne trafienie zaliczył tym razem Ignyś. Bochnia "odgryzła" się dwoma bramkami – pierwszą zdobył po ładnej, indywidualnej akcji kapitan gości, a drugą uzyskali po kontrze. Odpowiedź Skawinki była natychmiastowa – po prostopadłym podaniu Norberta Piszczka do Rafała Piszczka było 7-3, a po chwili, po rzucie rożnym, Rafał Piszczek dograł bratu piłkę na głowę. Skawinka pewnie pokonała BKS Bochnia 8-3.

Michał Sikora (trener Skawinki):
- Dla nas spotkanie było bardzo prestiżowe, chcieliśmy pokazać, że to nam należy się miejsce w MLJ… I pokazaliśmy! Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, byliśmy skuteczni, graliśmy tak jak sobie założyliśmy. Niestety, tabela skazała nas na spadek. Na pewno nie odpuścimy żadnego meczu do końca sezonu jak to robią inne drużyny...