Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga
Przerwany mecz w Zakopanem2010-05-28 21:01:00 RK

KS Zakopane - Cracovia 0-6 (0-4), mecz przerwany w 56. minucie

0-5 Nawrocki 45
0-6 Bicz 51
CRACOVIA:
Szymura (41 Kłusek) - Ziobro (46 Widzisz), Wasyl, Potańczyk (46 Herdecki), Sarga - Skawski (41 Zieliński), Fima, Duszyk, Kurzeja (41 Szczepański) - Nawrocki, Bicz.

Gospodarze zaczęli mecz w ośmiu. W 45. minucie było ich boisku już tylko siedmiu, a w 56. minucie bramkarz zakopiańczyków powiedział, że nie jest w stanie dalej grać. W tym momencie miejscowy zespół został zdekompletowany i sędzia przerwał spotkanie. Wedle wszelkiego prawdopodobieństwa zostanie orzeczony walkower 6-0 dla Cracovii, bo taki był wynik w chwili zakończenia gry.

- Niedobrze to świadczy o najwyższej w województwie klasie rozgrywkowej juniorów jeśli zespół nie potrafi zebrać jedenastu zawodników do gry..
. - uważa Maciej Antkiewicz, trener Cracovii. - Taki mecz jak dziś ma mniejszy sens niż zajęcia treningowe. A my w dodatku zmarnowaliśmy cały dzień, jadąc ponad sto kilometrów w jedną i tyle samo w drugą stronę... Niepotrzebne koszty, niepotrzebna strata czasu...