Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > IV liga (Małopolska)

Wolania Wola Rzędzińska - Poprad Muszyna 0-1 (0-1)

0-1 Zachariasz 16
Sędziowali: Piotr Wajdzik - Konrad Chylewski i Piotr Ćwiertnia (Wadowice). Żółte kartki: Brożek - Olbrycht. Widzów 150.
WOLANIA:
Mikrut - Groński (77 Kaim), Goliński, Roik, Tadel, Drąg, Adamowski (46 Czarnik), Kozioł, Konieczny (83 Sołtys), Brożek, Kukuś (46 Płuciennik).
POPRAD: Mazurek - Grzyb, Kosecki, Olbrycht, Polański, Biernacki, Łukasik, Damasiewicz, Plata (88 Serafin), Cempa, Zachariasz.

Wolania zagrała w osłabionym składzie; zabrakło Jasiaka, Gąsiora i Malca. Goście rozpoczęli z rozmachem i w 16 minucie objęli prowadzenie. Plata zagrał wzdłuż bramki i Zachariasz z 6-7 metrów nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w siatce. W  41 minucie rajdem popisał się Plata, minął dwóch rywali i trafił piłką w słupek. W 74 minucie powinno być 1-1; Czarnik w idealnej sytuacji nie potrafił jednak pokonać Mazurka. (G)