Żółte kartki: Zasadni, Wojtas, Czaja, Michalik. Czerwona kartka - Michalik (90, niesportowe zachowanie). Widzów 150.
LIMANOVIA: Sitarz -  Zasadni (33 Duchnik), Michalik, Wojtas, Kulewicz - Jantas, Kurczab (64 Augustyn), Naściszewski, Gawlik (33 Czaja) - Miśkowiec, Ślazyk.
MKS: Wilk -  Cieszyński, Skwarczeński, Drobniak, Boś (82 Zgoda), Bogucki, Zdun (66 Niedzielski), Ołownia (55 Szwed), Sabuda – Jędrzejczyk, Czech.

Jeszcze w czwartek zapewniano nas, że trenerem MKS Trzebinia jest nadal Bogdan Przygocki, a pomagać mu mają do końca sezonu szkoleniowcy zajmujący się młodzieżą - Jacek Pająk i Mieczysław Ślusarek. W sobotę okazało się, że w Limanowej zespół prowadził Jacek Pająk.

Gospodarze starali się dotrzymać kroku przyjezdnym i dość długo im się to udawało. Chociaż że wisi nad nim jakieś przykre fatum mogli pomyśleć w 18. minucie, gdy K. Kurczab nie wykorzystał rzutu karnego za faul na Naściszewskim. Obronił strzał bramkarz Trzebini. Do przerwy Limanovia na ciosy gości odpowiadała swoimi i było 3-4. Zespół poderwali do walki wprowadzani podwójną zmianą Łukasz Duchnik i Mateusz Czaja.

Momentem, w którym stało się jasne, że strat gospodarze nie odrobią była 77 minuta - Jędrzejczyk zdobył wtedy bramkę z rzutu karnego na 3-6. Trzech bramek w ostatnim kwadransie nie było możliwości odrobić.

W 90. minucie Trzebinia mogła zdobyć jeszcze jedną bramkę, Sitarz obronił jednak rzut karny wykonywany przez Niedzielskiego.