Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > IV liga (Małopolska)
Zmiany w Trzebini i od razu wysokie zwycięstwo

MKS Trzebinia-Siersza - Wolania Wola Rzędzińska 4-1 (2-0)

2-0 Bogucki 27
3-0 Czyszczoń 65
3-1 Jasiak 76
4-1 Rolka 89

Sędziował Ireneusz Warchał z Wadowic. Żółte kartki: Bogucki, Czyszczoń - Adamowski
MKS: Wilk - Zdun, Cieszyński, T. Szczepanik, P. Szczepanik (90 Ciupek) - Jędrzejczyk, Czyszczoń, Bogucki (75 Czech), Lickiewicz (88 Rolka) - Boś (80 Wojdyła), Drobniak.
WOLANIA
: Mikrut - Roik  (55 Konieczny), Malec, Adamowski  (82 Groński), Tadek - Drąg, Goliński, Płuciennik (74 Półkoszek), Jasiak - Brożek, Gąsior.

MKS Trzebinia-Siersza odniósł wysokie i zasłużone zwycięstwo. Trener Jacek Pająk dokonał paru zmian w składzie, w bramce Polańskiego zastąpił Wilk, a do składu wskoczył Bogucki, ponadto paru zawodników zagrało na innych pozycjach.

Po pierwszej połowie MKS prowadził 2-0 po bramkach Czyszczonia - głową po dośrodkowaniu Lickiewicza z rzutu rożnego i Boguckiego - w zamieszaniu po rzucie rożnym znalazł się tam gdzie powinien. Po przerwie na 3-0 podwyższył Czyszczoń, znów głową skierował piłkę do siatki po dokładnej centrze z rzutu wolnego od Lickiewicza.

Wolania zmniejszyła rozmiary porażki po wrzutce w pole karne, gdy gapiostwo obrońców skutecznie wykorzystał Jasiak. Trener Pająk dokonał kilku zmian w końcówce meczu i właśnie zmiennicy ustalili wynik spotkania na 4-1, kiedy to Wojdyła przedarł się lewą stroną boiska i dokładnie wyłożył piłkę Rolce, który tylko dopełnił formalności. W końcówce meczu Wolania próbowała jeszcze zaskoczyć rywali, ale dobrze w bramce spisywał się Jakub Wilk.