Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > IV liga (Małopolska)
Pierwsza wygrana Młodej Wisły2010-01-20 21:32:00

Piłkarze Młodej Wisły wygrali 4-1 z Janiną Libiąż w sparingu rozegranym w Skotnikach - informuje Biuro Prasowe Wisły.

Goście objęli prowadzenie w 33. minucie, ale jeszcze przed przerwą wyrównał Maciej Papież. Po zmianie stron do siatki trafiali już tylko podopieczni trenera Tomasza Kulawika. Dwie bramki zdobył Patryk Marzec, a jedną Maciej Batko.
W składzie Białej Gwiazdy pojawiło się dwóch testowanych piłkarzy: Kamil Frasik z Victorii Kobierzyn oraz Mateusz Majcherczyk z LKS-u Mogilany.
W sobotę krakowianie rozegrają kolejny mecz towarzyski. O godz. 11:00 zmierzą się w Skotnikach z Wróblowianką Wróblowice.

Młoda Wisła Kraków – GKS Janina Libiąż 4-1 (1-1)
Bramki dla Wisły: Papież, Marzec (x2), Batko
Skład Wisły w I połowie: Trela – Wanatowicz, Ochman, Cyzio, Kozieł – Stanek, Masiuda, Ligienza, Janik – Papież, Frasik.
Skład Wisły w II połowie: Trela – Skórski, Rajfur, Nalepa, Cygal – Jeleń, Zalewski, Majcherczyk, Marzec – Batko, Wróbel.