Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > A klasa (Myślenice)

Orzeł Myślenice - Łosoś Łososina Dolna 0-3 (0-0)

Bramki: Knapik, Nowak, Olchawa.

ORZEŁ: Pajka (Filipiec) - Ferlak (Kucharczyk), Kasprzyk (Karpeta), Mikołajczyk, Gracz - Ostrowski, Kański (Marzec), Ślusarz (B.Łętocha), Lesiński (Święch) - P.Łętocha (Żak), Żuławiński (Lech).

Łosoś: Grzegorzek - Grzybowski, Cięciwa, Migacz, M.Bomba -Bednarek, G.Nowak, D. Bomba, Wrona - D. Nowak, M.Krok oraz M. Bodziony, Orzeł, Ł. Krok, Sumek, Pałka, Olchawa, Knapik.

W w pierwszych minutach dwukrotnie Orła uratował Kamil Lesiński wybijając piłkę z linii bramkowej. W pierwszej połowie gracze Łososia nie wykorzystali również dwóch sytuacji sam na sam z bramkarzem, a w odpowiedzi strzały Kamila Ostrowskiego, Grzegorza Żuławińskiego i Rafała Kańskiego również nie znalazły drogi do siatki.

O wyniku zadecydowało ostatnie 20 minut. W 70 minucie bramkę na 1-0 strzelił testowany zawodnik LKS Gromnik - Knapik.Chwilę później było już 2-0. Akcję prawym skrzydłem Mariusza Kroka wykorzystał G. Nowak, który z paru metrów pokonał bramkarza. Wynik spotkania na 5 minut przed końcem ustalił Sebastian Olchawa.

0-3 - zdaniem ekipy Orła - nie jest adekwatne do przebiegu gry, bardziej wyrównanej niż wskazywałby rezultat.