Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)
Sześć goli w Dobczycach

Raba Dobczyce - Czarni Staniątki 3-3 (2-2)

1-0 Piszczek 17
1-1 Perdał 20
2-1 D. Piwowarczyk 21
2-2 Włodarczyk 22
2-3 Włodarczyk 52
3-3 D. Piwowarczyk 80 (karny)

Sędziowali: Artur Daniel - Mateusz Fic, Krzysztof Polepszyc (Kraków). Żółte kartki: Piszczek - Włodarczyk (2), Gaudyn, Perdał. Czerwona kartka: Włodarczyk (68, dwie żółte). Widzów 130.
RABA: Ruman - Zborowski, Grudzień, Budyn, Szlósarczyk - Krawczyk (55 K. Piwowarczyk), Wyroba (75 Brytan), Kabaja, D. Piwowarczyk, Ziemianin - Piszczek.
CZARNI: Mastalerz - Perdał, Górski, Szczepański, Starowicz, Sikora (65 Satała), Rożek, Włodarczyk, Filipowski (70 Kluz), Gaudyn (90 Socha), Małajowicz.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 17. minucie. Dobrym podaniem za obrońców popisał się Wyroba, następnie futbolówka trafiła do Piszczka, który strzałem na raty pokonał Mastalerza. Odpowiedź gości była natychmiastowa. Do piłki bitej z rzutu rożnego najwyżej wyskoczył Perdał i celnym uderzeniem głową zaskoczył Rumana.

Miejscowi zaraz potem znów cieszyli się z gola. Tym razem ładnym uderzeniem sprzed pola karnego popisał się Damian Piwowarczyk. Jednakże przyjezdni już w kolejnej akcji doprowadzili do remisu! Szybką akcję prawą stroną sfinalizował Włodarczyk. Ten sam piłkarz po przerwie wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Napastnik Czarnych tym razem spożytkował wrzutkę z lewej strony boiska i skutecznie strzelił głową.

Miejscowi wyrównali niedługo przed końcem. Za zagranie ręką w polu karnym arbiter podyktował karnego. Z 11 m pewnie uderzył D. Piwowarczyk. Podopieczni trenera Michała Sikory w końcówce mieli dwie dobre szanse na zdobycie zwycięskiego gola, ale piłki uderzone przez Brytana i Piszczka nie wylądowały w bramce gości.
 
rabadobczyce.futbolowo.pl (Bartek Polończyk)

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty