Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)
Rozstrzygnięcie w trzeciej minucie

Orzeł Myślenice - Jordan Zakliczyn 1-0 (1-0)

1-0 Łukasz Święch 3 (wolny)

Sędziował Paweł Grochal. Żółte kartki: Ślusarz, P. Łętocha, Ostrowski - Tomeczko. Widzów 150.
ORZEŁ: Dziedzic - P. Łętocha, Ostrowski, Kasprzyk, Lesiński - Żak (72 Kupiec), Ślusarz (72 Bała), Kański, Święch, Leśniak (61 Surlas) - Lech (81 Bzdek).
JORDAN: K. Burkat – Gaca, Wojtan, Tomeczko, Ptasiński – Surówka (65 Larin-Alabi), Płachta,
Żuk, Jaśkowiec - Cygan (40 Sz. Burkat), Stryszowski.

Licznie zgromadzeni kibice Orła nie mogli sobie wymarzyć lepszego początku meczu. Dariusz Ślusarz był faulowany na 20. metrze już w 2. minucie. Do piłki podszedł Łukasz Święch i technicznym strzałem nad murem wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.

Minutę później swoich sił ze stałego fragmentu gry próbował grający trener Jordana, Paweł Tomeczko, ale jego płaski strzał pewnie wyłapał Damian Dziedzic. Następnie do głosu doszli myśleniczanie. Najpierw Michał Lech samym przyjęciem minął Tomeczkę i strzelił mocno, ale tuż obok spojenia słupka z poprzeczką. Bliski szczęścia był również Krzysztof Żak, który główkował minimalnie obok słupka.

W końcówce I połowy z wolnego strzelał jeszcze Adrian Kasprzyk, ale zbyt lekko i w sam środek bramki, co nie sprawiło problemów golkiperowi Jordana. Ze strony gości jedną z nielicznych akcji wartych odnotowania była na pewno sytuacja Pawła Cygana, który odwrócił się z piłką w polu karnym i strzelił z lewej nogi, ale bramkarz Orła również tym razem nie dał się pokonać.

Po zmianie stron Orłowcy wciąż przeważali, ale przewagi bramkowej nie powiększyli. Konrada Burkata zaskoczyć mógł przede wszystkim Krzysztof Żak, który minął zwodem jednego z obrońców i strzelił mocno z lewej nogi, ale golkiper rywali sparował to uderzenie przed siebie. Dobitka Rafała Kańskiego minęła natomiast bramkę. Jedyną okazję do wyrównania gracze Jordana mieli, gdy Damian Dziedzic sparował płaski strzał Stryszowskiego na słupek. Ostatecznie jednak podopieczni Marka Dragosza dowieźli jednobramkowe prowadzenie i odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo.

lksorzel.myslenice.pl

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty