Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)

Czarni Staniątki - Piast Wołowice 6-1 (3-0)

4-0 Rożek 65 (karny)
4-1 Kuś 81
5-1 Rożek 82
6-1 Rożek 90
Sędziował Michał Bargiel (Myślenice). Żółte kartki: Kluz - Bębenek (2). Czerwone kartki: D. Jasiołek (20), Bębenek (65).
CZARNI: Mastalerz - Starowicz (67 Perdał), Błachacz, Górski, Szczepański (67 Małajowicz) - W. Klima (80 Maciaszek), Rożek, Satała, Włodarczyk (46 Kluz) - Gawlik, Gaudyn.
PIAST: Bębenek, Zelek (50 Lelek), Owca, D. Jasiołek, Morawski, Kosek, Kurzeja (60 Skrzypczyk), Korczek, Budziaszek, Łęcki (65 Waśnik), Tomczak (80 Kuś).

Lider nie dał szans Piastowi, który na domiar złego grał od 20. minuty w dziesiątkę (czerwona kartka za faul na wychodzącym na czystą pozycję Gawliku), a od 65. minuty w dziewiątkę (faul bramkarza na Kluzie). Goście nie mieli rezerwowego golkipera, więc do ich bramki wszedł zawodnik z pola.

Po przerwie hat-trick zanotował Rożek, jego gol na 5-1 był bodaj najładniejszy. Po podaniu Górskiego uderzył w "długi" róg do pustej już bramki.