Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)
Przegrywali do przerwy, ale wrócili do gry

Raba Dobczyce - Hejnał Krzyszkowice 4-2 (1-2)

0-1 Durlatka 10
1-1 Krawczyk 12
1-2 Boroń 43
2-2 Latoń 51 (karny)
3-2 Brytan 70
4-2 Rapacz 85

Sędziował Marcin Przysiężniak (Kraków). Żółte kartki: Latoń, Budyn, Rapacz - Burda, Durlatka. Widzów 80.
RABA: Ruman - Zborowski, Czarnota (65 Brytan), Szlósarczyk, Latoń - Krawczyk, D. Piwowarczyk, Budyn, Rapacz - Hyży, Gorzkowski.
HEJNAŁ: Jurczak - Starowicz, Obłaza, Raczek, Fiałek (86 Wiewiórka) - Boroń (75 Burda), Niedźwiedź (20 M. Galas), Wyroba, Ciaputa -  K. Blecharczyk, Durlatka.

Mecz świetnie rozpoczął się dla zespołu przyjezdnego. Już w 10. minucie gry snajper gości Mateusz Durlatka strzałem z kilkunastu metrów pokonał Rumana. Odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa. Do remisu doprowadził weteran wśród miejscowych, 42-letni Janusz Krawczyk. Wykorzystał on dobre zagranie Zborowskiego w tempo i pewnym strzałem ulokował futbolówkę w bramce Jurczaka.

Gdy obie jedenastki szykowały się już do zejścia do szatni niespodziewanego gola zdobyli piłkarze z Krzyszkowic. W polu karnym sprytnie znalazł się Boroń i to goście schodzili na przerwę w lepszych humorach.

Po przerwie wszystko szybko się zmieniło... Gospodarze najpierw za sprawą Latonia wrócili go gry. Defensor Raby wykorzystał rzut karny i znów był remis. Podopieczni Zbigniewa Bojko po raz pierwszy na prowadzenie wyszli 20 minut przed końcem zawodów. Wprowadzony kilka chwil wcześniej Brytan, po zagraniu Hyżego, zdobył trzecią bramkę dla gospodarzy. Wynik zawodów ustalił skrzydłowy Rapacz wykorzystując zagranie Krawczyka.

www.rabadobczyce.futbolowo.pl

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty