Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)

Tramwaj Kraków - Czarni Staniątki 2-2 (1-1)

1-0 Kubica 22
1-1 Gawlik 33
1-2 Satała 80
2-2 Kubica 87

Sędziował Jarosław Kuźniar (Kraków). Żółte kartki: Anioł, Lebiest, Dubiel - Perdał, Gawlik, Sikora. Widzów 60.
TRAMWAJ: Iliński – Suślik, Piórkowski, Anioł, Lebiest – Hajduk, Makówka (74 Dobrucki), Dubiel – Zontek, Sosnowski, Kubica (89 Wiśniewski).
CZARNI: Machlowski – Perdał (46 Maciaszek), Błachacz, Górski, Starowicz – Satała (88 Osielczak), Rożek, Gawlik, Sikora (71 Małajowicz) – Włodarczyk (81 Kluz), Gaudyn.

Czarni już w 14. meczu są bez porażki. Dziś nie wywalczyli jednak pełnej puli, remisując na boisku Tramwaju 2-2.

Goście mogli objąć prowadzeni w 10. minucie, gdy po składnej akcji Włodarczyk wyłożył na 16. metr futbolówkę Gaudynowi, który strzelił mocno, ale obok słupka. Co nie udało się Czarnym udało się niebawem krakowianom. Po złym podaniu Górskiego przyjezdni stracili piłkę, która wyszła na aut. Piłkarze Tramwaju szybko wznowili grę, a po chwili w sytuacji sam na sam znalazł się Kubica i silnie uderzył w lewy róg. Czarni wyrównali po błyskawicznie rozegranym stałym fragmencie. Gawlik dostał prostopadłe podanie i będąc oko w oko z Ilińskim huknął nie do obrony.

Po przerwie gospodarze byli blisko objęcia prowadzenia. W 69. minucie Hajduk ładnie zagrał do Kubicy, lecz ten, mając przed sobą Machlowskiego trafił w jego nogi. Na 10 minut przed końcem Satała zbiegł z lewego skrzydła i uderzył mocno pod poprzeczkę. Czarni nie utrzymali korzystnego wyniku. Wprawdzie w 82. minucie Machlowski kapitalnie obronił strzał Dobruckiego z 4 metrów, ale 5 minut później skapitulował. Górski chciał mu zagrać główką, ale podał piłkę zbyt lekko, w efekcie dopadł do niej Kubica i wyrównał.