Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)
Piast wygrał w dziesiątkę

Skawinka Skawina - Piast Wołowice 1-2 (1-2)

0-1 Daniel Morawski 12
1-1 Paweł Sikora 42 (karny)
1-2 Konrad Łęcki 43

Piast pokonał miejscową Skawinkę mimo że przez ponad 50 minut grał w dziesiątkę.


Pierwszą bramkę zdobyli wołowiczanie po akcji Waśnika, który przedarł się lewą stroną boiska i zagrał na 5. metr, a tam formalności dokonał Morawski.

Skawinka starała się odpowiedzieć. Faulowany Mateusz Krasuski w 24. minucie w polu karnym zamiast karnego otrzymał żółtą kartkę. Dopiero pod koniec I połowy wychodzący na czystą pozycję Dachowski został sfaulowany przez bramkarza gości Bębenka. Czerwona kartka, zmiana w bramce, pewny strzał z karnego Sikory i remis. Nie minęło 30 sekund, a Piast znowu prowadził po szybkiej akcji i prostopadłym podaniu do Łęckiego, który strzelił mocno z 16 metrów.

Po przerwie Piast bardzo dobrze się bronił, a Skawinka nie mogła oddać celnego strzału, do 75. minuty praktycznie nie zagrażając bramce rezerwowego bramkarza gości. Za to przyjezdni groźnie kontrowali, jednak razili nieskutecznością. W ostatnich minutach Skawinka przycisnęła i oddała 3 groźne strzały, które parował bramkarz Piasta. Dobitki były albo niecelne albo po prostu ich nie było. Najlepszą sytuację w 78. minucie zmarnował Jakub Krasuski, który dobijając odbity strzał trafił ponownie w bramkarza. Miejscowi nie potrafili wykorzystać przewagi jednego zawodnika (nie było zresztą tej przewagi zupełnie widać w drugiej połowie) i przyjezdni, którzy postawili od początku na defensywę wywieźli 3 pkt ze Skawiny.

piastwolowice.tnb.pl, skawinka.futbolowo.pl

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty