Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)
Trener przecierał oczy

LKS Śledziejowice - Wróblowianka 1-2 (1-1)

0-1 Szablowski 20
1-1 Antas 40
1-2 Borowski 70
ŚLEDZIEJOWICE:
Żurek - Eumanow (85 Postawa), Maliński, Szafran, Korcel, Zawalonka (75 Marek), Makieła, Pacanowski (60 Książek), Michalczyk (46 Myszkowski), Antas, Dziedzic.

WRÓBLOWIANKA: Zawistowski - Wrona, Markiewicz, Ślęczka, Jałocha - Mączyński, Szczygieł, Szablowski, Lubański - Koczara (80 Bajer), Borowski.

Wróblowianka dwa razy skontrowała i odniosła zwycięstwo w Śledziejowicach. Gospodarze mieli wiele sytuacji, ale razili nieskutecznością.

 


Komentuje Paweł Matera, trener Wróblowianki:
- Rozegraliśmy najlepszy mecz odkąd jestem trenerem. Przecierałem oczy ze zdumienia patrząc na poukładaną grę drużyny, mądrze wyprowadzane kontry. Wszystko nam wychodziło, a przecież rywale są kadrowo co najmniej o klasę lepsi. Nie potrafili sobie jednak z nami poradzić. Cieszymy się z tego zwycięstwa i mam nadzieję, że w kolejnym meczu też uda nam się wywalczyć punkty.

Wróblowianka miała kłopot z obsadą pozycji bramkarza. Jeden golkiper jest chory, a drugi wyjechał za granicę. W efekcie z konieczności między słupkami stanął pomocnik Zawistowski i spisał się znakomicie, a paroma interwencjami mógł zaimponować.

 

st

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty