Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Młodzicy > Małopolska Liga M
19 kwietnia - Dzień Otwarty SMS dla szkół podstawowych2012-04-05 09:32:00

W czwartek 19 kwietnia zapraszamy młodzież szkół podstawowych na Dzień Otwarty Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Józefa Kałuży i Henryka Reymana w Krakowie.


Placówka z ul. Szablowskiego 1 to wyjątkowa szkoła, która łączy program gimnazjum i następnie liceum z przygotowaniem do profesjonalnego uprawiania piłki nożnej.

SMS skończyło wielu piłkarzy znanych z występów ligowych oraz gry w barwach narodowych. Wśród wychowanków szkoły są między innymi: Jakub Błaszczykowski, Paweł i Piotr Brożkowie, Adam Kokoszka, Bartłomiej Dudzic, Mateusz Klich, Dariusz Kołodziej, Grzegorz Baran, Dariusz Zawadzki, Bartosz Iwan, Jakub Świerczok, Michał Czekaj.

Na wszystkich, którzy przyjdą 19 kwietnia do SMS-u czeka wiele atrakcji. Będzie można wziąć udział w treningu metodą Coervera, obejrzeć pokazowe testy sportowe do SMS-u, porozmawiać ze znakomitymi trenerami piłkarskimi.
 
W trakcie Dnia Otwartego będzie można spotkać się również z psychologiem sportowym dr Joanną Basiagą-Pasternak, która ma wieloletnie doświadczenie oraz praktykę w pracy z zawodnikami ekstraklasy i ligowymi oraz nauczycielami i uczniami SMS-u.

PROGRAM

(miejsce: boisko SMS Kraków, ul. Szablowskiego 1, Kraków)
10.30 rozpoczęcie
10.30 – 11.00 spotkania z psychologiem sportowym (dr Joanna Basiaga Pasternak)
11.00 – 11.40 trening z Coerverem dla uczestników dni otwartych
11.40 – 12.10 pokazowe testy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego (testy w Dniu Otwartym są wyłącznie testami próbnymi/pokazowymi dla osób zainteresowanych rozpoczęciem nauki w SMS - nie są egzaminami kwalifikacyjnymi do szkoły, termin testów kwalifikacyjnych do SMS-u zostanie ogłoszony w późniejszym terminie)
12.10 – 13.00 strefa umiejętności Coervera

W dniu 19 kwietnia ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie się u organizatora (stanowisko na boisku) 30 minut przed rozpoczęciem.
Uczestnicy zobowiązani są do rejestracji swojego udziału oraz złożenia ankiety zgłoszeniowej (ankieta do pobrania po kliknięciu banera Ankieta Zgłoszeniowa).
Wypełnione ankiety należy złożyć w Dniu Otwartym u organizatora lub wysłać faxem na numer (12) 637 69 23
Prosimy o zabranie ze sobą stroju sportowego oraz butów na sztuczną trawę.

SMS Kraków

Ankieta zgłoszeniowa i inne informacje - kliknij tutaj


prostokat.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty