Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Młodzicy > Małopolska Liga M
FOR BG CUP: Trzy drużyny z Małopolski w ćwierćfinale2012-01-22 08:00:00

W Krakowie trwa dwudniowy halowy turniej piłkarski FOR BG CUP z udziałem młodzików rocznika 2000. W ósemce znalazły się trzy zespoły z Małopolski - Wisła Kraków, Akademia Piłkarska 21 i MOSiR Bochnia.


Wiślacy zmierzą się w ćwierćfinale ze Skrą Częstochowa, AP 21 z Naprzodem Brwinów, a bochnianie z UKS Raków Częstochowa. W czwartym meczu SF Wilanów spotka się z Widokiem Lublin.

Turniej odbywa się się w Krakowie-Skotnikach (ul. Winnicka 40). Organizatorami są Fundacja Otwarte Ramię Białej Gwiazdy i Sport J&J Center Skotniki

WYNIKI SOBOTNICH ELIMINACJI

Grupa A
1. Wisła Kraków                  4  9  10-5
2. Naprzód Brwinów           4  9  11-6
3. Radomiak Radom         4  7  9-7
4. KS Drukarz Warszawa  4  4  10-10
5. Unia Swarzędz                4  0  0-12

Wisła Kraków - KS Drukarz Warszawa 3-1
Naprzód Brwinów - Unia Swarzędz 3-0 w.o.
Radomiak Radom - Wisła Kraków 3-1
KS Drukarz Warszawa - Naprzód Brwinów 3-4
Unia Swarzędz - Radomiak Radom 0-3 w.o.
Wisła Kraków - Naprzód Brwinów 3-1
KS Drukarz Warszawa - Unia Swarzędz 3-0 w.o.
Naprzód Brwinów - Radomiak Radom 0-3
Unia Swarzędz - Wisła Kraków 0-3 w.o.
Radomiak Radom - KS Drukarz Warszawa 3-3

Grupa B

1. MOSiR Bochnia         4  10  10-5
2. Widok Lublin              4  9  10-5
3. Górnik Polkowice      4  5  5-6
4. Sprint Katowice         4  4  3-4
5. Wisła II Kraków          4  0  1-9

Wisła II Kraków - Górnik Polkowice 0-3
MOSiR Bochnia - Widok Lublin 3-2
Sprint Katowice - Wisła II Kraków 1-0
Górnik Polkowice - MOSiR Bochnia 2-2
Widok Lublin - Sprint Katowice 2-1
Wisła II Kraków - MOSiR Bochnia 0-3
Górnik Polkowice - Widok Lublin 0-4
MOSiR Bochnia - Sprint Katowice 2-1
Widok Lublin - Wisła II Kraków 2-1
Sprint Katowice - Górnik Polkowice 0-0

Grupa C
1. Akademia Piłkarska 21             4  12  5-1
2. Skra Częstochowa                     4  7  5-4
3. Górnik Zabrze                              4  6  4-2
4. Dębicka Akademia Piłkarska   4  3  4-6
5. Wisła Kraków 2001                    4  1  1-6

Akademia Piłkarska 21 - Dębicka Akademia Piłkarska 1-0
Skra Częstochowa - Górnik Zabrze 1-0
Wisła Kraków 2001 - Akademia Piłkarska 21 0-1
Dębicka Akademia Piłkarska - Skra Częstochowa 2-3
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2001 3-0
Akademia Piłkarska 21 - Skra Częstochowa 2-1
Dębicka Akademia Piłkarska - Górnik Zabrze 0-1
Skra Częstochowa - Wisła Kraków 2001 0-0
Górnik Zabrze - Akademia Piłkarska 21 0-1
Wisła Kraków 2001 - Dębicka Akademia Piłkarska 1-2

Grupa D
1. SF Wilanów                               4  10  7-1
2. UKS Raków Częstochowa     4  9  4-3
3. Cracovia                                     4  5  2-2
4. Hutnik Kraków                          4  4  3-3
5. UKS 6 Jasło                              4  0  0-7

Cracovia - UKS 6 Jasło 1-0
Hutnik Kraków - SF Wilanów 0-1
UKS Raków Częstochowa - Cracovia 1-0
UKS 6 Jasło - Hutnik Kraków 0-2
SF Wilanów - UKS Raków Częstochowa 3-1
Cracovia - Hutnik Kraków 1-1
UKS 6 Jasło - SF Wilanów 0-3
Hutnik Kraków - UKS Raków Częstochowa 0-1
SF Wilanów - Cracovia 0-0
UKS Raków Częstochowa - UKS 6 Jasło 1-0

TERMINARZ GIER FINAŁOWYCH - NIEDZIELA, 22.01.2012, FINAŁ B

41 08:15-08:31 5A Unia Swarzędz - 5B Wisła II Kraków 0-3 w.o.
42 08:35-08:51 5C Wisła Kraków 2001 - 5D UKS 6 Jasło
43 08:55-09:11 4A KS Drukarz Warszawa - 4B Sprint Katowice
44 09:15-09:31 4C Dębicka Akademia Piłkarska - 4D Hutnik Kraków
45 09:35-09:51 3A Radomiak Radom - 3B Górnik Polkowice
46 09:55-10:11 3C Górnik Zabrze - 3D Cracovia
47 10:15-10:31 19 Przegrany meczu 41 Unia Swarzędz - Przegrany meczu 42   
48 10:35-10:51 17 Zwycięzca meczu 41 - Zwycięzca meczu 42
49 10:55-11:11 15 Przegrany meczu 43 - Przegrany meczu 44   
50 11:15-11:31 13 Zwycięzca meczu 43 - Zwycięzca meczu 44   
51 11:35-11:51 11 Przegrany meczu 45 - Przegrany meczu 46
52 11:55-12:11 9 Zwycięzca meczu 45 - Zwycięzca meczu 46

TERMINARZ GIER FINAŁOWYCH - NIEDZIELA, 22.01.2012, FINAŁ A

53 12:15-12:31 CF 1A Wisła Kraków - 2C Skra Częstochowa
54 12:35-12:51 CF 1B MOSiR Bochnia - 2D UKS Raków Częstochowa
55 12:55-13:11 CF 1C Akademia Piłkarska 21 - 2A Naprzód Brwinów
56 13:15-13:31 CF 1D SF Wilanów - 2B Widok Lublin
57 13:35-13:51 Przegrany meczu 53 - Przegrany meczu 54
58 13:55-14:11 PF Zwycięzca meczu 53 - Zwycięzca meczu 54
59 14:15-14:31 Przegrany meczu 55 - Przegrany meczu 56
60 14:35-14:51 PF Zwycięzca meczu 55 - Zwycięzca meczu 56
61 14:55-15:11 7 Przegrany meczu 57 - Przegrany meczu 59
62 15:15-15:31 5 Zwycięzca meczu 57 - Zwycięzca meczu 59
63 15:35-15:51 3 Przegrany meczu 58 - Przegrany meczu 60
64 15:55-16:11 1 Zwycięzca meczu 58 - Zwycięzca meczu 60

 

g




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty