Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Wiadomości PN Małopolska
Mocna jednostka treningowa III-ligowców2010-07-24 21:35:00 JC

Garbarnia Kraków - Górnik Wieliczka 3-1 (2-0)

1-0 Pluta
2-0 Praciak
3-0 Pokrzyk
3-1 Skiba

Sędziował Grzegorz Jabłoński.
GARBARNIA: Miazga, Jękot, Żylski - Swaryczewski, Pluta, Haxhijaj, Schacherer, Przeniosło, Sepioł, Cebula, Hałat, Kozieł, Praciak - Małota, Szewczyk, Zawartka, Dudzik, Rymarczyk, Kalemba, Jamka, Juraszek, Chodźko, Pokrzyk.
GÓRNIK: Juszczyk - M. Domoń, Sikora, Zajda, Ł. Domoń, Kagize, Łyduch, Filipowski, Nędza, Obrzut, Skiba oraz Kupiec, Małajowicz, Bułat, Zdanecki, B. Banaś, Magiera.

Sparing miał się pierwotnie odbyć na boisku Dąbskiego, ale ostatecznie zagrano na obiekcie Nadwiślanu. W pierwszej połowie wyraźnie lepsza była Garbarnia, która w tej fazie strzeliła dwa gole. Najpierw z bliska skutecznie dobił piłkę Pluta. Później aktywny na lewej pomocy Hałat idealnie dośrodkował na głowę Praciaka, a ten efektownie uderzył głową. Podobało się kilka składnych, rozegranych na dużej szybkości innych akcji „Brązowych”.

Po przerwie gra Garbarni straciła na jakości, choć i tak doszło do podwyższenia wyniku. Z bliska dopełnił formalności Pokrzyk. Zaś piękny strzał z dystansu, choć nie zakończony golem, oddał Kalemba. Górnik stworzył po przerwie kilka dogodnych, albo wręcz doskonałych okazji. Krótko przed końcowym gwizdkiem z bliska posłał piłkę do siatki Skiba.

Obecny trener Górnika, Jacek Mróz, był zadowolony z przebiegu sparingu. - Drużyna odbyła mocną jednostkę treningową. Szeregi Górnika na pewno opuszczą Pazurkiewicz (testy w Okocimskim), Staszewski i Blecharski. Z udziału w dzisiejszym meczu zostali zwolnieni Kornio i Liput, natomiast Nowak jest kontuzjowany. Perspektywy? Na udział Górnika w rozgrywkach trzeciej ligi zostaną przeznaczone jeszcze mniejsze środki niż w poprzednim sezonie...

Trener Garbarni Krzysztof Szopa poinformował, że wyraził zgodę, aby jego drugim miejscem pracy była Raba Dobczyce. Prowadzenie zajęć w tym klubie ma nie kolidować z wykonywaniem obowiązków u podstawowego pracodawcy.


JC
gg1a.jpg
gg2a.jpg
gg3a.jpg
gg4a.jpg
gg6a.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty