Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Wiadomości PN Małopolska
Termalica z Kolejarzem w niedzielę2010-07-23 19:31:00

W niedzielę 25 lipca piłkarze Termaliki Bruk-Betu Nieciecza rozegrają pierwszy w tym sezonie mecz o stawkę. O godz. 18 na boisku w Stróżach zmierzą się z Kolejarzem w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski. Zwycięzca zagra 4 sierpnia z GKS Tychy.


Opiekun niecieczan uważa, że to spotkanie lepiej byłoby zagrać w innym terminie. – Z pewnością korzystniej byłoby spotkać się już po rozpoczęciu rozgrywek ligowych, ale jedziemy i zapowiadamy walkę o wygraną – mówi Marcin Jałocha, trener Termaliki Bruk-Betu Nieciecza.

Termalica ma już niemal skompletowany skład. Nowymi zawodnikami beniaminka I ligi zostali już Krzysztof Kiercz, Dawid Kubowicz, Bartłomiej Piszczek, Damian Jędryka, Karol Piątek i Łukasz Cichos (dołączył jako ostatni ze Znicza Pruszków). Jeszcze jedno miejsce w kadrze trener Marcin Jałocha zarezerwował dla trzeciego bramkarza, którym będzie Piotr Towarnicki, ostatnio zatrudniony w Concordii Piotrków Trybunalski. Okres przygotowawczy spędził z Kolejarzem Stróże, ale nie doszedł z tym klubem do porozumienia w kwestiach kontraktowych.

ST/termalica.brukbet.com
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty