Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Wiadomości PN Małopolska
Trzy tercje w Kobierzynie2010-07-21 21:20:00

Garbarnia - LKS Mogilany 1-1 (0-0, 0-0, 1-1)

1-0 Pokszyk
1-1 Nosek (karny)

GARBARNIA: Jękot - Małota, Haxhijaj, Juraszek, Schacherer, Kuźma, Jamka, Kalemba, Sepioł, Kozieł, Hałat oraz m. in. Cebula, Zawartka, Rymarczyk, Homoncik, Dudzik, Pokszyk.
MOGILANY: Talaga - Oskarbski, Kroczek, Pachel, Galos, Cygan, Żuk, Ciężarek, Sikora, Grzesiak, Sroka oraz m. in. Wróblewski, Nosek, Stypuła, Irzyk, Ptaszek, Bobek, Jędrszczyk.

Sparing na boisku w Kobierzynie rozegrano w trzech tercjach. W Garbarni, oprócz Stokłosy, zabrakło sześciu zawodników przygotowujących się do sierpniowego turnieju Regions’ Cup. Byli to: Żylski, Szewczyk, Pluta, Przeniosło, Praciak i Chodźko. Natomiast została sprawdzona przydatność kilku kandydatów aspirujących do gry w trzecioligowym klubie. Byli to: Jękot i Kozieł (Krakus Nowa Huta), Sepioł (Kmita), Hałat (Czaniec), Dudzik oraz Pokszyk, który przez kilka lat przebywał w Irlandii. Właśnie rzucający się w oczy aktywnością Pokszyk wpisał się na listę w ostatniej tercji, gdy przytomnie wykorzystał przypadkową szansę.

24 lipca o godz. 11.00 czeka Garbarnię sparing w Niecieczy, kolejnymi rywalami będą: Orzeł Piaski Wielkie (28,07, godz 18.00, na boisku przeciwnika), Tramwaj (31 lipca, również na wyjeździe) oraz Nadwiślan Góra (blisko Brzeszcz, 7 sierpnia).

Czwartoligowy LKS Mogilany przetestował zdecydowanie więcej piłkarzy, nie tylko tych podanych w składzie. Wyrównanie padło po nieco odłożonym w czasie wskazaniu przez arbitra, Marcina Przysiężniaka, na „wapno” po faulu popełnionym na Nosku. Poszkodowany pewnie wykonał rzut karny. Kilka dni wcześniej Mogilany wygrały z Sępem Droginia 4-2, w dalszej fazie przygotowań dojdzie m.in. do sparingów z Górnikiem Libiąż (w najbliższą sobotę), Janiną, Wróblowianką, Borkiem i Orłem Balin.

jst
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty