Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Wiadomości PN Małopolska
Cracovia lepsza od Turków ze Stambułu2010-07-21 20:53:00

Piłkarze Cracovii rozegrali pierwszy mecz kontrolny podczas zgrupowania w Holandii. W miejscowości Hoenderloo wygrali z 11. zespołem tureckiej ekstraligi - Kasimpaşa Spor Kulübü Stambuł 1-0. Jedynego gola strzelił Krzywicki w 57 minucie.

CRACOVIA: Cabaj - Janus, Polczak, Kosanović, Wasiluk - Palusiński, Klich (61 Szeliga), Radomski, Suworow (46 Goliński), Sacha - Ślusarski (46 Krzywicki).
KASIMPASA: Tolga - Keller, Luiz, Baris, Ergin - Varela, Merthan, Nikolay, Yekta - Ersen, Isa. II połowa: Murat Sahin – Rahim, Azar, Erdi, Sancak – Ali, Emre, Ogulcan Murat, Erdogan - Gokhan, Sahib oraz Seyit.

W 57 minucie akcja dwóch najwyższych na boisku. Wasiluk zagrał nad tureckimi obrońcami, do piłki dopadł Krzywicki, który minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki.
DG, cracovia.pl

* * *

W ostatnią sobotę Kasimpaşa pokonała III-ligowy zespół holenderski CVS Gelderland 6-0.