Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Wiadomości PN Małopolska
Terminarz III ligi małopolsko-świętokrzyskiej2010-07-21 23:38:00

15 sierpnia rozpocznie się sezon w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej. Runda jesienna potrwa do 14 listopada. Świętokrzyski Związek piłki Nożnej, który będzie prowadził rozgrywki, przedstawił wstępny terminarz. W czwartek 22 lipca przedstawiciele klubów ustalą szczegółowy rozkład gier.


W stawce pozostaje 18 zespołów. Świętokrzyski ZPN poinformował, że wystąpił do PZPN z wnioskiem o pozostawienie tylu zespołów w III lidze. Zarząd PZPN podejmie decyzje 3 sierpnia. Nikt się chyba nie spodziewa odmowy, bo terminarz opracowano dla 18 zespołów.

 

 

Termin  1 -   14/15  sierpnia  2010 r.

MKS ORLICZ Suchedniów - HUTNIK SSA Kraków
GKS JANINA Libiąż- KS NAPRZÓD Jędrzejów
MKS Stąporków- KS GÓRNIK Wieliczka
AKS BESKID Andrychów- TS 1946 Nida Pińczów
KS SZRENIAWA Nowy Wiśnicz - KKS ASPN JUVENTA Starachowice
KS DALIN Myślenice - ZKS UNIA Tarnów
LKS KMITA Zabierzów - PRZEBÓJ Wolbrom
MKS WIERNA Małogoszcz - MKS CZARNI Połaniec
LKS ORLĘTA Kielce - RKS GARBARNIA Kraków

Termin  2 -   18  sierpnia  2010 r.  - środa

HUTNIK SSA Kraków - RKS GARBARNIA Kraków
MKS CZARNI Połaniec - LKS ORLĘTA Kielce
PRZEBÓJ Wolbrom - MKS WIERNA Małogoszcz
ZKS UNIA Tarnów - LKS KMITA Zabierzów 
KKS ASPN JUVENTA Starachowice  - KS DALIN Myślenice
TS 1946 Nida Pińczów - KS SZRENIAWA Nowy Wiśicz
KS GÓRNIK Wieliczka - AKS BESKID Andrychów
KS NAPRZÓD Jędrzejów - MKS Stąporków
MKS ORLICZ Suchedniów - GKS JANINA Libiąż

Termin  3 -   21/22  sierpnia  2010 r.


GKS JANINA Libiąż - HUTNIK SSA Kraków
MKS Stąporków - MKS ORLICZ Suchedniów
AKS BESKID Andrychów - KS NAPRZÓD Jędrzejów
KS SZRENIAWA Nowy Wiśnicz - KS GÓRNIK Wieliczka
KS DALIN Myślenice - TS 1946 Nida Pińczów
LKS KMITA Zabierzów - KKS ASPN JUVENTA Starachowice
MKS WIERNA Małogoszcz - ZKS UNIA Tarnów
LKS ORLĘTA Kielce - PRZEBÓJ Wolbrom
RKS GARBARNIA Kraków - MKS CZARNI Połaniec

Termin  4 -   28/29  sierpnia  2010 r.

HUTNIK SSA Kraków - MKS CZARNI Połaniec
PRZEBÓJ Wolbrom - RKS GARBARNIA Kraków
ZKS UNIA Tarnów - LKS ORLĘTA Kielce
KKS ASPN JUVENTA Starachowice  - MKS WIERNA Małogoszcz
TS 1946 Nida Pińczów - LKS KMITA Zabierzów
KS GÓRNIK Wieliczka - KS DALIN Myślenice
KS NAPRZÓD Jędrzejów - KS SZRENIAWA Nowy Wiśnicz
MKS ORLICZ Suchedniów - AKS BESKID Andrychów
GKS JANINA Libiąż - MKS Stąporków

Termin  5 -   1  września 2010 r.  - środa


MKS Stąporków - HUTNIK SSA Kraków 
AKS BESKID Andrychów - GKS JANINA Libišż
KS SZRENIAWA Nowy Wiśnicz - MKS ORLICZ Suchedniów
KS DALIN Myślenice - KS NAPRZÓD Jędrzejów
LKS KMITA Zabierzów - KS GÓRNIK Wieliczka
MKS WIERNA Małogoszcz - TS 1946 Nida Pińczów
LKS ORLĘTA Kielce - KKS ASPN JUVENTA Starachowice
RKS GARBARNIA Kraków - ZKS UNIA Tarnów 
MKS CZARNI Połaniec - PRZEBÓJ Wolbrom 

Termin  6 -   4/5  września  2010 r.


HUTNIK SSA Kraków - PRZEBÓJ Wolbrom
ZKS UNIA Tarnów - MKS CZARNI Połanie
KKS ASPN JUVENTA Starachowice  - RKS GARBARNIA Kraków
TS 1946 Nida Pińczów - LKS ORLĘTA Kielce
KS GÓRNIK Wieliczka - MKS WIERNA Małogoszcz
KS NAPRZÓD Jędrzejów - LKS KMITA Zabierzów
MKS ORLICZ Suchedniów - KS DALIN Myślenice
GKS JANINA Libiąż - KS SZRENIAWA Nowy Wiśnicz
MKS Stąporków - AKS BESKID Andrychów

Termin  7 -   11/12 września  2010 r.

AKS BESKID Andrychów - HUTNIK SSA Kraków
KS SZRENIAWA Nowy Wiśnicz - MKS Stąporków
KS DALIN Myślenice - GKS JANINA Libiąż
LKS KMITA Zabierzów - MKS ORLICZ Suchedniów
MKS WIERNA Małogoszcz - KS NAPRZÓD Jędrzejów
LKS ORLĘTA Kielce - KS GÓRNIK Wieliczka
RKS GARBARNIA Kraków - TS 1946 Nida Pińczów
MKS CZARNI Połaniec - KKS ASPN JUVENTA Starachowice
PRZEBÓJ Wolbrom - ZKS UNIA Tarnów

Termin  8 -  18/19  września  2010 r.

HUTNIK SSA Kraków - ZKS UNIA Tarnów
KKS ASPN JUVENTA Starachowice  - PRZEBÓJ Wolbrom
TS 1946 Nida Pińczów - MKS CZARNI Połaniec
KS GÓRNIK Wieliczka - RKS GARBARNIA Kraków
KS NAPRZÓD Jędrzejów - LKS ORLĘTA Kielce
MKS ORLICZ Suchedniów - MKS WIERNA Małogoszcz
GKS JANINA Libiąż - LKS KMITA Zabierzów
MKS Stąporków - KS DALIN Myślenice
AKS BESKID Andrychów - KS SZRENIAWA Nowy Wiśnicz

Termin  9 -   25/26  września  2010 r.


KS SZRENIAWA Nowy Wiśnicz - HUTNIK SSA Kraków
KS DALIN Myślenice - AKS BESKID Andrychów  
LKS KMITA Zabierzów - MKS Stšporków      
MKS WIERNA Małogoszcz - GKS JANINA Libišż  
LKS ORLĘTA Kielce - MKS ORLICZ Suchedniów 
RKS GARBARNIA Kraków - KS NAPRZÓD Jędrzejów
MKS CZARNI Połaniec - KS GÓRNIK Wieliczka
PRZEBÓJ Wolbrom - TS 1946 Nida Pińczów 
ZKS UNIA Tarnów - KKS ASPN JUVENTA Starachowice

Termin 10 -   2/3  październik  2010 r.


HUTNIK SSA Kraków - KKS ASPN JUVENTA Starachowice
TS 1946 Nida Pińczów - ZKS UNIA Tarnów
KS GÓRNIK Wieliczka - PRZEBÓJ Wolbrom
KS NAPRZÓD Jędrzejów - MKS CZARNI Połaniec
MKS ORLICZ Suchedniów - RKS GARBARNIA Kraków
GKS JANINA Libiąż - LKS ORLĘTA Kielce 
MKS Stąporków - MKS WIERNA Małogoszcz
AKS BESKID Andrychów - LKS KMITA Zabierzów
KS SZRENIAWA Nowy Wiśnicz - KS DALIN Myślenice

Termin 11 - 9/10  października  2010 r.


KS DALIN Myślenice - HUTNIK SSA Kraków
LKS KMITA Zabierzów - KS SZRENIAWA Nowy Wiśnicz
MKS WIERNA Małogoszcz - AKS BESKID Andrychów
LKS ORLĘTA Kielce - MKS Stšporków  
RKS GARBARNIA Kraków - GKS JANINA Libišż   
MKS CZARNI Połaniec - MKS ORLICZ Suchedniów
PRZEBÓJ Wolbrom - KS NAPRZÓD Jędrzejów 
ZKS UNIA Tarnów - KS GÓRNIK Wieliczka  
KKS ASPN JUVENTA Starachowice  - TS 1946 Nida Pińczów

Termin 12 -   16/17  października  2010 r.


HUTNIK SSA Kraków - TS 1946 Nida Pińczów 
KS GÓRNIK Wieliczka - KKS ASPN JUVENTA Starachowice
KS NAPRZÓD Jędrzejów - ZKS UNIA Tarnów 
MKS ORLICZ Suchedniów - PRZEBÓJ Wolbrom  
GKS JANINA Libiąż - MKS CZARNI Połaniec 
MKS Stšporków - RKS GARBARNIA Kraków
AKS BESKID Andrychów - LKS ORLĘTA Kielce
KS SZRENIAWA Nowy Wiśnicz - MKS WIERNA Małogoszcz
KS DALIN Myślenice - LKS KMITA Zabierzów

Termin 13 -   23/24  października  2010 r.


LKS KMITA Zabierzów - HUTNIK SSA Kraków 
MKS WIERNA Małogoszcz - KS DALIN Myślenice 
LKS ORLĘTA Kielce - KS SZRENIAWA Nowy Wiśnicz
RKS GARBARNIA Kraków - AKS BESKID Andrychów 
MKS CZARNI Połaniec - MKS Stšporków   
PRZEBÓJ Wolbrom - GKS JANINA Libiąż  
ZKS UNIA Tarnów - MKS ORLICZ Suchedniów  
KKS ASPN JUVENTA Starachowice - KS NAPRZÓD Jędrzejów 
TS 1946 Nida Pińczów - KS GÓRNIK Wieliczka

Termin 14 -   30/31  października  2010 r.

HUTNIK SSA Kraków - KS GÓRNIK Wieliczka
KS NAPRZÓD Jędrzejów - TS 1946 Nida Pińczów
MKS ORLICZ Suchedniów - KKS ASPN JUVENTA Starachowice 
GKS JANINA Libiąż - ZKS UNIA Tarnów
MKS Stąporków - PRZEBÓJ Wolbrom
AKS BESKID Andrychów - MKS CZARNI Połaniec
KS SZRENIAWA Nowy Wiśnicz - RKS GARBARNIA Kraków
KS DALIN Myślenice - LKS ORLĘTA Kielce
LKS KMITA Zabierzów - MKS WIERNA Małogoszcz

Termin 15 -   6/7 listopada  2010 r.


MKS WIERNA Małogoszcz - HUTNIK SSA Kraków
LKS ORLĘTA Kielce - LKS KMITA Zabierzów
RKS GARBARNIA Kraków - KS DALIN Myślenice
MKS CZARNI Połaniec - KS SZRENIAWA Nowy Wiśnicz
PRZEBÓJ Wolbrom - AKS BESKID Andrychów
ZKS UNIA Tarnów - MKS Stąporków
KKS ASPN JUVENTA Starachowice  - GKS JANINA Libišż
TS 1946 Nida Pińczów - MKS ORLICZ Suchedniów
KS GÓRNIK Wieliczka - KS NAPRZÓD Jędrzejów

Termin 16 -   11  listopada  2010 r.  - czwartek


HUTNIK SSA Kraków - KS NAPRZÓD Jędrzejów
MKS ORLICZ Suchedniów - KS GÓRNIK Wieliczka
GKS JANINA Libiąż - TS 1946 Nida Pińczów
MKS Stąporków - KKS ASPN JUVENTA Starachowice
AKS BESKID Andrychów - ZKS UNIA Tarnów
KS SZRENIAWA Nowy Wiśnicz - PRZEBÓJ Wolbrom
KS DALIN Myślenice - MKS CZARNI Połaniec
LKS KMITA Zabierzów - RKS GARBARNIA Kraków
MKS WIERNA Małogoszcz - LKS ORLĘTA Kielce

Termin 17 -   14 listopada  2010 r.
LKS ORLĘTA Kielce - HUTNIK SSA Kraków
RKS GARBARNIA Kraków - MKS WIERNA Małogoszcz
MKS CZARNI Połaniec - LKS KMITA Zabierzów
PRZEBÓJ Wolbrom - KS DALIN Myślenice
ZKS UNIA Tarnów - KS SZRENIAWA Nowy Wiśnicz
KKS ASPN JUVENTA Starachowice - AKS BESKID Andrychów
TS 1946 Nida Pińczów - MKS Stąporków
KS GÓRNIK Wieliczka - GKS JANINA Libiąż
KS NAPRZÓD Jędrzejów - MKS ORLICZ Suchedniów




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty