Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Wiadomości PN Małopolska
Cracovia: Nowy stadion, nowa karta, nowa koszulka!2010-07-22 15:08:00

W czwartek Cracovia zorganizowała konferencję prasową poświęconą planom marketingowym klubu. Poprowadzili ją  wiceprezes MKS Cracovia SSA Jakub Tabisz oraz Dyrektor Handlu i Marketingu Rafał Ościak.


Pierwsza cześć dotyczyła organizacji sprzedaży biletów na nowym obiekcie przy ulicy Kałuży. Kibice, którzy zjawią się na stadionie „Pasów” będą mogli w komfortowych warunkach oglądać podopiecznych trenera Ulatowskiego już za 10 zł! Jeżeli zaś zdecydują się na zakup karnetów to cena w przeliczeniu na jedno spotkanie to tylko 8 zł. Kobiety i dzieci na sektor rodzinny będą mogły wejść za 1 zł.!

Aby uczestniczyć w spotkaniach, które będą odbywać się na nowym obiekcie Cracovii, należy udać się do Punktu Referencyjnego (POK). Tam zostanie wykonane zdjęcie biometryczne wraz ze zeskanowaniem dowodu osobistego. Już po kilku minutach będzie można odebrać w kasie w pełni aktywną Kartę Kibica.

Kibic, który znajdzie się w bazie danych będzie mógł zakupić karnet lub bilet, a przy wejściu na stadion nastąpi weryfikacja jego twarzy. Po weryfikacji kibic będzie mógł swobodnie udać się na przypisane miejsce na stadionie.

Zdjęcie będzie można zrobić na ulicy Wielickiej od 26 lipca (w późniejszym terminie także przy ulicy Kałuży) . Wtedy ruszy sprzedaż biletów na mecze rozgrywane na stadionie Hutnika. - Prosimy kibiców o to, aby jak najwcześniej udali się do punktów referencyjnych. Pozwoli to zapobiec tworzeniu się kolejek tuż przed meczami - apeluje Rafał Ościak.

Szybkość działania Punktu Referencyjnego przetestowano na jednym z obecnych na konferencji dziennikarzy. Cała operacja trwała około trzech minut.

Zgromadzonym dziennikarzom zaprezentowano Kartę Kibica, dzięki której będzie można zakupić karnet lub bilet na dowolne spotkanie Pasów w nowym sezonie. Dzięki Karcie wejściówki będzie można nabyć także poprzez oficjalną stronę internetową Klubu, bez konieczności wychodzenia z domu! Do Karty dołączony będzie program lojalnościowy, który umożliwi zbieranie punktów i ich wymianę na nagrody. Będzie to także platforma do regularnej komunikacji z kibicami. W przyszłości system ten będzie kompatybilny z lodowiskiem. Umożliwi także zakup biletów na spotkania hokejowe oraz wstępy na obiekty rekreacyjne Klubu.

Aby zakupić karnet na spotkania Pasów niezbędne będzie posiadanie Karty Kibica. Całkowity koszt przy zakupie karnetu to jedynie 5 zł. Pojedyncze bilety będzie można zakupić bez konieczności posiadania Karty. Samą Kartę kupić będzie można za 10 zł. Jej posiadacz może zakupić bilet na mecze przy ulicy Kałuży w dowolnym czasie, tak więc aby wybrać dobre miejsce ma jesienny mecz derbowy nie będzie trzeba czekać do października.

Wraz z nowym obiektem zmieni się także wygląd oficjalnej strony internetowej. 2 sierpnia będzie można obejrzeć wersję testową oraz podzielić się z Klubem wrażeniami na jej temat. - Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie, a każda informacja od kibiców nie pozostanie bez echa - zapewnia Rafał Ościak. Pełna wersja oficjalnego serwisu będzie gotowa już we wrześniu.

Na koniec zaprezentowano to, na co czekali wszyscy kibice Cracovii – nową koszulkę na sezon 2010/2011! Na salę wkroczył Radosław Matusiak w towarzystwie dwóch pięknych pań i młodego zawodnika „Pasów”. Cała czwórka prezentowała się imponująco w biało-czerwonych pasach. - Czuję się w niej świetnie - krzyknął „Radomatu” zapytany przez dziennikarzy o pierwsze wrażenia.

A tak przedstawia się harmonogram na najbliższe miesiące:
26 lipca - Otwarcie Punktu Referencyjnego przy ulicy Wielickiej 101i sprzedaż biletów na mecze w Nowej Hucie
2 sierpnia - Uruchomienie nowej strony www.cracovia.pl
23 sierpnia – 10 września - Sprzedaż biletów na nowy stadion
25 września Mecz Cracovia – Arka Gdynia
9 października Spotkanie towarzyskie z TSV 1860 Monachium
23 października Międzynarodowy turniej juniorów – ALPINE Junior

cracovia.pl


crackosz.jpg
koszulka_nowa.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty