Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Wiadomości PN Małopolska
Terminarz VI ligi - Wadowice2010-07-24 17:29:00

1. kolejka


14 sierpień 2010 r. - sobota
17:00 LKS Iskra Brzezinka - KP Chrzanów
17:00 LKS Cedron Brody - LKS Iskra Klecza Dolna
17:00 LKS Zagórzanka Zagórze - LKS Brzezina Osiek
17:00 GLKS Przemsza Klucze - GMKS Piliczanka Pilica
15 sierpień 2010 r. - niedziela
17:00 LKS Żarki - CDO Jubilat Izdebnik
17:00 LKS Zgoda Malec - LKS Promień Przeginia
17:00 LKS Jałowiec Stryszawa - MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrz
17:00 LKS Skidziń - MPK Unia Oświęcim


2. kolejka


21 sierpnia 2010 r. - sobota
17:00 KP Chrzanów - MPK Unia Oświęcim
17:00 MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrz - LKS Skidziń
17:00 GMKS Piliczanka Pilica - LKS Jałowiec Stryszawa
17:00 LKS Iskra Klecza Dolna - LKS Żarki
17:00 LKS Iskra Brzezinka - LKS Cedron Brody
22 sierpnia 2010 r. - niedziela
17:00 LKS Brzezina Osiek - GLKS Przemsza Klucze
11:00 LKS Promień Przeginia - LKS Zagórzanka Zagórze
11:00 CDO Jubilat Izdebnik - LKS Zgoda Malec

3. kolejka


28 sierpnia 2010 r. - sobota
17:00 LKS Cedron Brody - KP Chrzanów
17:00 LKS Zagórzanka Zagórze - CDO Jubilat Izdebnik
17:00 GLKS Przemsza Klucze - LKS Promień Przeginia
17:00 MPK Unia Oświęcim - MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrz.
29 sierpnia 2010 r. - niedziela
17:00 LKS Żarki - LKS Iskra Brzezinka
17:00 LKS Zgoda Malec - LKS Iskra Klecza Dolna
17:00 LKS Jałowiec Stryszawa - LKS Brzezina Osiek
17:00 LKS Skidziń - GMKS Piliczanka Pilica

4 kolejka

4 września 2010 r. - sobota
17:00 KP Chrzanów - MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrz
17:00 GMKS Piliczanka Pilica - MPK Unia Oświęcim
17:00 LKS Iskra Klecza Dolna - LKS Zagórzanka Zagórze
17:00 LKS Iskra Brzezinka - LKS Zgoda Malec
17:00 LKS Cedron Brody - LKS Żarki
5 września 2010 r. - niedziela
17:00 LKS Brzezina Osiek - LKS Skidziń
17:00 LKS Promień Przeginia - LKS Jałowiec Stryszawa
11:00 CDO Jubilat Izdebnik - GLKS Przemsza Klucze

5. kolejka - 8 września 2010 r. - środa

17:00 KP Chrzanów - LKS Żarki
17:00 LKS Zgoda Malec - LKS Cedron Brody
17:00 LKS Zagórzanka Zagórze - LKS Iskra Brzezinka
17:00 GLKS Przemsza Klucze - LKS Iskra Klecza Dolna
17:00 LKS Jałowiec Stryszawa - CDO Jubilat Izdebnik
17:00 LKS Skidziń - LKS Promień Przeginia
17:00 MPK Unia Oświęcim - LKS Brzezina Osiek
17:00 MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrz - GMKS Piliczanka Pilica

6. kolejka

11 września 2010 r. - sobota
16:00 KP Chrzanów - GMKS Piliczanka Pilica
16:00 LKS Iskra Klecza Dolna - LKS Jałowiec Stryszawa
16:00 LKS Iskra Brzezinka - GLKS Przemsza Klucze
16:00 LKS Cedron Brody - LKS Zagórzanka Zagórze
12 września 2010 r. - niedziela
16:00 LKS Brzezina Osiek - MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrz
16:00 LKS Promień Przeginia - MPK Unia Oświęcim
11:00 CDO Jubilat Izdebnik - LKS Skidziń
16:00 LKS Żarki - LKS Zgoda Malec

7. kolejka

18 września 2010 r. - sobota
16:00 GLKS Przemsza Klucze - LKS Cedron Brody
16:00 MPK Unia Oświęcim - CDO Jubilat Izdebnik
16:00 MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrz - LKS Promień Przeginia
16:00 GMKS Piliczanka Pilica - LKS Brzezina Osiek
19 września 2010 r. - niedziela
16:00 LKS Zgoda Malec - KP Chrzanów
16:00 LKS Zagórzanka Zagórze - LKS Żarki
16:00 LKS Jałowiec Stryszawa - LKS Iskra Brzezinka
16:00 LKS Skidziń - LKS Iskra Klecza Dolna

8. kolejka


25 września 2010 r. - sobota
16:00 KP Chrzanów - LKS Brzezina Osiek
16:00 LKS Promień Przeginia - GMKS Piliczanka Pilica
16:00 LKS Iskra Klecza Dolna - MPK Unia Oświęcim
16:00 LKS Iskra Brzezinka - LKS Skidziń
16:00 LKS Cedron Brody - LKS Jałowiec Stryszawa
26 września 2010 r. - niedziela
11:00 CDO Jubilat Izdebnik - MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrz
16:00 LKS Żarki - GLKS Przemsza Klucze
16:00 LKS Zgoda Malec - LKS Zagórzanka Zagórze

9. kolejka


2 października 2010 r. - sobota

15:00 LKS Zagórzanka Zagórze - KP Chrzanów
15:00 GLKS Przemsza Klucze - LKS Zgoda Malec
15:00 MPK Unia Oświęcim - LKS Iskra Brzezinka                              
15:00 MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrz - LKS Iskra Klecza Dolna
15:00 GMKS Piliczanka Pilica - CDO Jubilat Izdebnik
3 października 2010 r. - niedziela
15:00 LKS Jałowiec Stryszawa - LKS Żarki
15:00 LKS Skidziń - LKS Cedron Brody
15:00 LKS Brzezina Osiek - LKS Promień Przeginia

10. kolejka

9 października 2010 r. - sobota
15:00 KP Chrzanów - LKS Promień Przeginia
15:00 LKS Iskra Klecza Dolna - GMKS Piliczanka Pilica
15:00 LKS Iskra Brzezinka - MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrz
15:00 LKS Cedron Brody - MPK Unia Oświęcim
15:00 LKS Zagórzanka Zagórze - GLKS Przemsza Klucze
10 października 2010 r. - niedziela
11:00 CDO Jubilat Izdebnik - LKS Brzezina Osiek
15:00 LKS Żarki - LKS Skidziń
15:00 LKS Zgoda Malec - LKS Jałowiec Stryszawa

11. kolejka

16 października 2010 r. - sobota
15:00 GLKS Przemsza Klucze - KP Chrzanów
15:00 MPK Unia Oświęcim - LKS Żarki
15:00 MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrz - LKS Cedron Brody
15:00 GMKS Piliczanka Pilica - LKS Iskra Brzezinka
17 października 2010 r. - niedziela
15:00 LKS Jałowiec Stryszawa - LKS Zagórzanka Zagórze
15:00 LKS Skidziń - LKS Zgoda Malec
15:00 LKS Brzezina Osiek - LKS Iskra Klecza Dolna
15:00 LKS Promień Przeginia - CDO Jubilat Izdebnik

12. kolejka

23 października 2010 r. - sobota
15:00 KP Chrzanów - CDO Jubilat Izdebnik
15:00 LKS Iskra Klecza Dolna - LKS Promień Przeginia
15:00 LKS Iskra Brzezinka - LKS Brzezina Osiek
15:00 LKS Cedron Brody - GMKS Piliczanka Pilica
15:00 LKS Zagórzanka Zagórze - LKS Skidziń
15:00 GLKS Przemsza Klucze - LKS Jałowiec Stryszawa
24 października 2010 r. - niedziela
15:00 LKS Żarki - MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrz
15:00 LKS Zgoda Malec - MPK Unia Oświęcim

13. kolejka - 30 października 2010 r. - sobota


14:00 LKS Jałowiec Stryszawa - KP Chrzanów
14:00 LKS Skidziń - GLKS Przemsza Klucze
14:00 MPK Unia Oświęcim - LKS Zagórzanka Zagórze
14:00 MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrz - LKS Zgoda Malec
14:00 GMKS Piliczanka Pilica - LKS Żarki
14:00 LKS Brzezina Osiek - LKS Cedron Brody
14:00 LKS Promień Przeginia - LKS Iskra Brzezinka
14:00 CDO Jubilat Izdebnik - LKS Iskra Klecza Dolna

14. kolejka

6 listopada 2010 r. - sobota
13:00 KP Chrzanów - LKS Iskra Klecza Dolna
13:00 LKS Iskra Brzezinka - CDO Jubilat Izdebnik
13:00 LKS Cedron Brody - LKS Promień Przeginia
13:00 LKS Zagórzanka Zagórze - MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrz
13:00 GLKS Przemsza Klucze - MPK Unia Oświęcim
7 listopada 2010 r. - niedziela
13:00 LKS Żarki - LKS Brzezina Osiek
13:00 LKS Zgoda Malec - GMKS Piliczanka Pilica
13:00 LKS Jałowiec Stryszawa - LKS Skidziń

 

15. kolejka - 11 listopada 2010 r. - czwartek

13:00 LKS Skidziń - KP Chrzanów
13:00 MPK Unia Oświęcim - LKS Jałowiec Stryszawa
13:00 MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrz - GLKS Przemsza Klucze
13:00 GMKS Piliczanka Pilica - LKS Zagórzanka Zagórze
13:00 LKS Brzezina Osiek - LKS Zgoda Malec
13:00 LKS Promień Przeginia - LKS Żarki
11:00 CDO Jubilat Izdebnik - LKS Cedron Brody
13:00 LKS Iskra Klecza Dolna - LKS Iskra Brzezinka




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty