Strona główna > Siatkówka > Ekstraklasa mężczyzn
Jednak niespodzianka: Asseco Resovia rozbiła Skrę na początek walki o złoto
17.04.2012 20:01 -

Fantastyczny początek walki o mistrzostwo Polski siatkarzy Asseco Resovii. W pierwszym meczu finałowym pokonali Skrę Bełchatów na jej parkiecie i to 3-1. Mistrz Polski był całkiem bezradny w dwóch z trzech przegranych setów.

więcej »
Siatkarze Resovii drugim finalistą PlusLigi
11.04.2012 21:40 -

Wczoraj do finału siatkarskiej PlusLigi awansowała Skra Bełchatów, dzisiaj już wiemy, że zagra z nią Asseco Resovia.

więcej »
Skra Bełchatów w finale Plusligi. Ośmy raz z rzędu!
10.04.2012 21:13 -

Dwie piłki meczowe obronili w czwartym secie siatkarze Skry Bełchatów, by w piątym zapewnić sobie trzecie zwycięstwo nad Jastrzębskim Węglem i ósmy z kolei awans do wielkiego finału Plusligi. A w tym nie przegrali jeszcze nigdy w swojej historii. W drugiej parze półfinałowej rywalizacja trwa, trzeci mecz wygrała Asseco Resovia.

więcej »
Skra o krok, kto rywalem?
05.04.2012 23:21 -

PGE Skra jest o krok od awansu do finału PlusLigi siatkarzy. Bełchatowianie pokonali dziś po raz drugi Jastrzębski Węgiel, tym razem 3-0. W drugim półfinale ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała z Asseco Resovią 3-1, rewanżując się za wczorajszą porażkę.

więcej »
Asseco Resovia bliżej finału
05.04.2012 08:36 -

Siatkarze Asseco Resovii w pierwszym meczu półfinałowym o mistrzostwo Polski wygrali wczoraj na wyjeździe z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 3-0. W drugim spotkaniu PGE Skra Bełchatów pokonała po ciężkiej walce Jastrzębski Węgiel 3-2.

więcej »
Plusliga siatkarzy: Kolejka zaczęła się od małej niespodzianki
24.02.2012 21:05 -

17. kolejka Plusligi siatkarzy zaczęła się od małej niespodzianki. Delecta Bydgoszcz na swoim parkiecie pokonała Asseco Resovię 3-2.

więcej »
Plusliga siatkarzy: Kłopoty Skry, Resovia straciła seta
11.02.2012 20:57 -

Tylko seta straciła Asseco Resovia w starciu z beniaminkiem Plusligi Treflem Gdańsk. Zacięty pojedynek stoczyła Skra Bełchatów, która dopiero w te-breaku sięgnęła po zwycięstwo w starciu z Politechniką Warszawską.

więcej »
Złoty set dał Asseco Resovii półfinał Pucharu CEV
08.02.2012 22:04 -

Siatkarze Asseco Resovii awansowali do półfinału Puchar CEV. We własnej hali pokonali Fenerbahce Grundig Stambuł 3-1 i doprowadzili do złotego seta, który także wygrali. To była ich jedyna szansa na awans, bo pierwszy mecz przegrali 2-3.

więcej »
Skra Bełchatów w wielkim stylu zdobyła Puchar Polski
22.01.2012 18:17 -

PGE Skra po raz szósty w historii zdobyła Puchar Polski! W finale doskonale grający bełchatowianie pokonali Jastrzębski Węgiel 3-0. Śląski zespół to aktualny klubowy wicemistrz świata, ale w starciu z siedmiokrotnym mistrzem kraju nie miał żadnych szans.

więcej »
Szybka piłka siatkarzy Asseco Resovii
14.01.2012 21:55 -

Siatkarze Asseco Resovii w trzech setach pokonali Fart Kielce w 11. kolejce Plusligi. Tylko w drugim secie emocje były nieco większe.