Strona główna > Siatkówka > Ekstraklasa mężczyzn
Pierwsza porażka Skry Bełchatów w Lidze Mistrzów
13.01.2012 07:19 -

Siatkarze PGE Skry Bełchatów ponieśli pierwszą porażkę w Lidze Mistrzów. Bełchatowianie ulegli we Francji wicemistrzom tego kraju, Tours VB 0:3.

więcej »
Trener Jastrzębskiego Węgla wyśnił wynik meczu z Resovią
17.12.2011 21:07 -

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla pokonali w 9. kolejce PlusLigi Asseco Resovię Rzeszów 3:1 (25:15, 25:13, 16:25, 26:24). MVP spotkania został wybrany najskuteczniejszy gracz pojedynku, Michał Łasko.

więcej »
Bohaterowie Pucharu Świata wrócili na parkiety, faworyt stracił pierwsze punkty
10.12.2011 21:43 -

Siatkarze Plusligi wrócili na parkiety po reprezentacyjnej przerwie. W najciekawszym meczu 8. kolejki ZAKSA Kędzierzyn-Koźle poniosła pierwszą porażkę w sezonie, przegrywając z Jastrzębskim Węglem 2:3. Po przeciwnych stronach siatki stanęli bohaterowie niedawnego Pucharu Świata.

więcej »
Mistrz Polski lepszy od wicemistrza świata
05.11.2011 18:20 -

W najciekawszym meczu 7. kolejki Plusligi siatkarzy mistrz Polski Skra Bełchatów pokonała klubowego wicemistrza świata Jastrzębski Węgiel na jego parkiecie. Tłumy kibiców przybyły na spotkanie AZS Politechniki warszawskiej z Asseco Resovią.

więcej »
Plusliga siatkarzy: Faworyci bez potknięć
22.10.2011 22:54 -

Asseco Resovia pewnie pokonała Trefla Gdańsk w 5. kolejce Plusligi. Tempa nie zwalnia ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, w piątym meczu sięgnęła po trzy punkty i oczywiście lideruje tabeli.

więcej »
Była gwiazda wraca do polskiej Plusligi
18.10.2011 07:47 -

Łukasz Kadziewicz wraca do polskiej Plusligi. Będzie reprezentował barwy Indykpolu AZS Olsztyn.

więcej »
Resovia znalazła pogromcę w Pluslidze
15.10.2011 21:59 -

Siatkarze Skry Bełchatów wreszcie wygrali mecz w Pluslidze - pokonali AZS Częstochowa 3-1. Porażkę poniósł inny faworyt - Asseco Resovia znalazła pogromcę w Kędzierzynie. To pierwsza przegrana rzeszowian w sezonie.

więcej »
PlusLiga: W środowym hicie Resovia lepsza od Skry
13.10.2011 06:52 -

Środowy, wieczorny mecz PlusLigi siatkarzy potwierdził, że w tym sezonie emocji nie zabraknie. Dopiero w tie-breaku Resovia w hali na Podpromiu pokonała Skrę Bełchatów, choć mopgła to już uczynić w secie czwartym mając w górze piłkę meczową.

więcej »
Asseco Resovia wykorzystała potknięcie Skry Bełchatów
08.10.2011 23:37 -

Duża niespodzianka w najciekawszym meczu 2. kolejki Plusligi siatkarzy. Mistrz Polski Skra Bełchatów przegrała we własnej hali z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i to 0-3. Potknięcie wykorzystała Resovia, pokonując Farta Kielce w trzech setach została liderem tabeli.

więcej »
Resovia mocna od początku Plusligi
02.10.2011 19:52 -

Rozgrywki zaczęła Plusliga siatkarzy. W pierwszej kolejce faworyci nie dali szans rywalom. Asseco Resovia pewnie pokonała AZS Olsztyn 3-0.