Strona główna > Siatkówka > I liga mężczyzn
Kęczanin zadebiutował w I lidze siatkarzy, było ciężko
07.10.2012 20:09 -

Kęczanin Kęty zadebiutował w I lidze siatkarzy porażką z Cuprum Lubin 1:3. Po zwycięskim pierwszym secie zawodnicy z Kęt w kolejnych, choć wyrównanych, musieli uznawać wyższość rywali.

więcej »
Siatkarze Wandy Kraków nie wrócą do I ligi, przegrali ... losowanie
01.08.2012 22:24 -

AZS UAM Poznań zagra w I lidze mężczyzn. Zespół, który uzupełni stawkę I-ligowców, wyłoniło losowanie, zarządzone przez  Wydział Gier PZPS.

więcej »
Losowanie zdecyduje czy Wanda zostanie w I lidze siatkarzy
27.07.2012 21:38 -

Siatkarze Wandy Kraków mogą jednak pozostać w I lidze. Po wycofaniu się z rozgrywek zespołów z Gorzowa Wlkp. i Wielunia mają szansę pozostać w rozgrywkach, jeśli tak będzie chciał los. Jak informuje branżowy serwis Strefa Siatkówki o tym, kto oprócz Campera Wyszków, uzupełni stawkę I-ligowców zadecyduje środowe losowanie.

więcej »
I liga siatkarzy w Kętach! Awans Kęczanina
20.05.2012 17:58 -

Siatkarze UMKS-u Kęczanina Kęty awansowali do I ligi, wygrywając w Kętach Turniej Mistrzów II ligi siatkarzy. W ostatnim meczu, decydującym o awansie, pokonali AKS Rzeszów, choć przegrywali już 0-2 w setach. Awans wywalczyli także siatkarze Czarnych Radom.

więcej »
Siatkarze Wandy pod ścianą, już nie mogą przegrać
18.03.2012 21:03 -

Nóż na gardle mają już walczący o utrzymanie w I lidze siatkarze Krakowskiej Akademii Wandy Instal. Przegrali także drugi mecz w Suwałkach i aby przedłużyć szanse na pozostanie w lidze muszą wygrać ze Ślepskiem dwa mecze u siebie. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw, piąty mecz odbyłby się w Suwałkach. Ale do niego daleka droga...

więcej »
Dzielna walka siatkarzy Wandy bez szczęśliwego finału
17.03.2012 22:55 -

Siatkarze Krakowskiej Akademii Wandy Instal dzielnie walczyli w Suwałkach w pierwszym meczu rundy play-down o utrzymanie w I lidze. Przegrali po dwóch godzinach walki 2-3, goniąc rywala od 0-2 w setach. Drugi mecz na parkiecie Ślepska w niedzielę, rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw.

więcej »
Siatkarze Wandy skończyli sezon zasadniczy, najgorsze za nimi?
10.03.2012 20:27 -

Porażką 1-3 w Pile zakończyli sezon zasadniczy w I lidze siatkarze Krakowskiej Akademii Wandy Instal. Zajęli po niej ostatnie miejsce i o utrzymanie w fazie play-down rozgrywek zmierzą się ze Ślepskiem Suwałki.

więcej »
Totalna wpadka siatkarzy Wandy, w Lubinie się cieszą
04.03.2012 21:16 -

Cuprum Lubin totalnie zbiło w Krakowie siatkarzy Krakowskiej Akademii Wandy Instal w przedostatniej kolejce sezonu zasadniczego I ligi. Ma dzięki temu szansę na 8. miejsce i utrzymanie bez dodatkowych nerwów w fazie play-down. Wanda nie ma już szans na nic dobrego w sezonie zasadniczym.

więcej »
Siatkarze Wandy jak zwykle - byli blisko...
25.02.2012 20:47 -

Wyrównaną walkę z wiceliderem I ligi toczyli w Ostrołęce siatkarze Krakowskiej Akademii Wandy Instal, ale skończyła się ona jak wiele razy w tym sezonie. Pekpol wygrał 3-1, a krakowianie znów mają o czym rozmyślać.

więcej »
Siatkarze Wandy walczą o zdrowie, potem o utrzymanie
19.02.2012 20:54 -

Siła złego spadła na zespół siatkarzy Wandy. Kontuzje eliminują kolejnych zawodników, nawet tych, którzy przyszli zastępować wcześniej kontuzjowanych... Do składu Wandy wrócił w tej sytuacji Jakub Blachura, który w tym sezonie w niejasnych okolicznościach opuścił zespół. Ten awaryjny powrót nie starczył jednak Wandzie na pokonanie w 19. kolejce I ligi Energetyka Jaworzno.