Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > Ekstraklasa mężczyzn > Wiadokosci Ekstraklasa mężczyzn
Miguel Falasca zostaje w Skrze2010-06-01 10:43:00 ASInfo

Miguel Angel Falasca podpisał nowy, dwuletni kontrakt z PGE Skrą Bełchatów. Hiszpan nadal będzie zatem rozgrywającym drużyny mistrza Polski - poinformował serwis www.podsiatka.pl.

Z Falascą w składzie bełchatowianie zdobyli dwukrotnie mistrzostwo Polski, a także zajęli drugie miejsce w Klubowych Mistrzostwach Świata i sięgnęli po brązowy medal Ligi Mistrzów. Falasca, który gra w Skrze od 2008 roku, miał kilka ofert gry w innych klubach, ale chciał zostać w Bełchatowie.

Jak informuje serwis www.podsiatka.pl, szefowie Skry ustalili już warunki nowego kontraktu z Pawłem Zatorskim, który będzie nowym libero bełchatowskiej drużyny. Wiadomo, że Zatorski zwiąże się ze Skrą kilkuletnią umową.

W przyszłym sezonie zawodnikiem PGE Skry będzie także inny reprezentant Polski Karol Kłos, który był wypożyczony do Politechniki Warszawa. W Skrze najprawdopodobniej zostanie także Radosław Wnuk, któremu kończy się umowa, ale dzisiaj spotka się w sprawie podpisania nowej. Spotkanie z prezesami bełchatowskiego klubu w najbliższych dniach ma zaplanowane także Maciej Dobrowolski, któremu również wygasa w tym miesiącu umowa. Wówczas wyjaśni się, czy drugi z rozgrywających mistrzów Polski zostanie w Bełchatowie.


ASInfowięcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty