Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Kraków III)
Lotnik nr 1 w gminie Liszki2010-07-25 23:42:00

Piłkarze beniaminka IV ligi - Lotnika Kryspinów, zdobyli Puchar wójta gminy Liszki. W finale pokonali 4-3 (3-0) A-klasową Kaszowiankę Kaszów.

Mimo padającego deszczu mecz na boisku w Kaszowie oglądało ponad 300 widzów. Grający w mocnym składzie Lotnik prowadził do przerwy 3-0 (hat-trick Bajorka) i wydawało się, że zwycięstwo ma w kieszeni. W II połowie ambitni gospodarze - po dwóch golach Żaka (drugi z karnego) i jednym grającego prezesa Stenzela - zdołali odrobić straty! W końcówce zespół z Kryspinowa strzelił jednak, po rykoszecie, zwycięską bramkę i do niespodzianki nie doszło.
Puchar zwycięzcom wręczył wójt gminy Liszki - Wacław Kula. Najlepszym strzelcem turnieju został Sebastian Bajorek (Lotnik) - 3 gole, a najlepszym bramkarzem Kamil Czarnecki (Lotnik).