Spartak Charsznica - Nidzica Słaboszów 9-0 (5-0)

7-0 Hubert Maniak 66
8-0 Mateusz Ziebro 75
9-0 Tomasz Smoliński 80 (karny)

Czerwone kartki: Łukasz Czapla (Nidzica, 51), Mariusz Stanowski (Nidzica, 81).

Spartak bardzo szybko objął prowadzenie - w 5. minucie Jarosław Hajek trafił z 30 metrów w "okienko". Podwyższył Łukasz Karolczuk z karnego, a niebawem trzeciego gola zdobył Mateusz Ziebro głową, uprzedzając bramkarza. Wkrótce Hubert Maniak wykorzystał sytuację w polu karnym po kornerze. Przy stanie 4-0 goście mieli w 29. minucie karnego - strzał Madejki bramkarz Spartaka Tomasz Smoliński sparował na słupek. Wynik do przerwy ustalił po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Paweł Janczyk (wypożyczony z Pogoni Miechów wychowanek Spartaka), który strzelił celnie z linii szesnastki.

Po przerwie piłkarze z Charsznicy, podopieczni trenera Krzysztofa Bugaja, kontynuowali festiwal strzelecki. Szóstego gola zdobył Mateusz Ziebro wykorzystując podanie wzdłuż bramki. Podwyższył Hubert Maniak strzałem z pola karnego, błąd popełnił bramkarz gości, który wypuścił piłkę z rąk. Na kwadrans przed końcem indywidualną akcję Rafała Sokoła sfinalizował Mateusz Ziebro, kompletując tym samym hat-trick. Wynik na 9-0 ustalił pewnym uderzeniem z karnego... bramkarz drużyny gospodarzy Tomasz Smoliński.

Goście ze Słaboszowa kończyli mecz z "dziewiątką" na minusowym koncie i w... dziewiątkę, gdyż dwaj zawodnicy zostali ukarani czerwonymi kartkami.