7-1 Osika
8-1 Walka (karny)
JUVENIA:
Kościej (65 Walka) - Ząbczyński, Pater, Zdeb, Bursa - Natkaniec, Puchała, Komenda, Przemysław Lepiarczyk (46 Paweł Lepiarczyk) - Kubuśka (60 Osika), Kolano (46 Kolasa).

Juvenia Prandocin odniosła już 14. kolejne zwycięstwo w rozgrywkach krakowskiej B klasy (gr. IV). Ta znakomita passa trwa od 19 września 2010. Wiosną drużyna spod Słomnik wygrała wszystkie 8 meczów, notując imponujący bilans bramkowy 41-4.

W spotkaniu z outsiderem ze Słaboszowa lider zdobył w sumie 8 goli, po 4 w każdej z połówek. Pierwszego, w akrobatyczny sposób, strzelił Kubuśka; piłka wpadła do siatki przy słupku. Podwyższył Kolano dobijając strzał Puchały. Kolejnego gola, tradycyjnie już z rzutu wolnego, zdobył Pater, uderzając technicznie po ziemi.

Następną bramkę niespodziewanie uzyskali goście. Nidzica wykorzystała błąd w kryciu przy rzucie z autu i pokonała Kościeja strzałem z 17 metrów.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Puchała zagrał prostopadłą piłkę do Kolany, a ten wykorzystał sytuację "sam na sam".

Po przerwie festiwal strzelecki Juvenii kontynuował Komenda uderzając głową po rzucie rożnym. Później, po płaskim dośrodkowaniu z linii końcowej, z bliska futbolówkę do siatki wepchnął Kolasa. Ta akcja została skopiowana minutę później. Tym razem strzelcem był Osika, a podawał Bursa. Wynik ustalił z rzutu karnego... bramkarz Walka, faulowany w tej sytuacji był Puchała.

juveniaprandocin.futbolowo.pl (Lozeszkur)

Wynik meczu został zweryfikowany jako walkower 8-0 dla Juvenii, gdyż w drużynie Nidzicy wystąpił Dariusz Kubiński, który powinien był pauzować za 4. żółtą kartkę (z 15.05.2011).