Wierzbowianka Wierzbno - Jaxa Jaksice 4-3 (3-0)

4-3 D. Hytroś 80
WIERZBOWIANKA
: Migas (46 Pokorniak) - Gąsiorek, Szewczyk, Adamczyk, ??? - Kopacz, Rosiek, H. Hytroś (46 D. Hytroś), Hajduk (82 Bratek) - Gołdyn, Jaskólski (58 ???).
JAXA: Surma - Moś, Sroga, Włodarczyk, Ucka - Machnik (46 Balik), Krupa, Żabicki (80 Butmanowicz), Pardała (89 Wasieczko) - Kopeć, Bogacz.

Mecz miał bardzo ciekawy przebieg. Gospodarze po niespełna dwóch kwadransach prowadzili 3-0 i wydawało się, że mają zwycięstwo w kieszeni. Tymczasem po przerwie, w ciągu 10 minut, młoda drużyna z Jaksic wyrównała! Mimo ambitnej postawy i kapitalnych interwencji bramkarza Surmy (obronił trzy "setki"), goście nie utrzymali remisu, który byłby dla nich sukcesem. Zwycięskiego gola dla Wierzbowianki zdobył na 10 minut przed końcem Dawid Hytroś w zamieszaniu podbramkowym. Przyjezdni mieli jeszcze szansę na czwartego gola w końcówce, ale jej nie wykorzystali.