Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Kraków IV)

Spartak Charsznica - Spartak Wielkanoc-Gołcza 5-2 (3-1)

3-1 Bętkowski 41
4-1 Karolczuk 52
5-1 Hajek 84
5-2 T. Furgał 86 (karny)

W meczu dwóch Spartaków zdecydowanie lepszy okazał się ten z Charsznicy. Podopieczni trenera Krzysztofa Bugaja zostali nowym liderem B klasy (gr. IV).

Pierwszego z pięciu goli dla zwycięskiego zespołu zdobył Sokół, który skutecznie dobił strzał Karolczuka. Niebawem Maniak, po ładnej akcji, przelobował bramkarza i było 2-0. W 34. minucie na bramkę gości strzelał znowu Maniak, piłka odbiła się od jednego z zawodników rywali, dopadł do niej Borgiasz i skierował do siatki. Krótko przed przerwą zespół z Gołczy zmniejszył różnicę, gola zdobył Bętkowski.

Na początku II połowy miejscowi znowu odskoczyli. Po indywidualnej akcji Karolczuk trafił po raz czwarty. Pod koniec meczu Hajek skorzystał z podania Rdesta i było już 5-1. Po chwili goście z karnego zmniejszyli rozmiary porażki.