Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > B klasa (Kraków II)
Faworyci w finałach mistrzostw gminy Liszki2013-02-23 20:43:00

W halowym turnieju piłkarskim o Puchar Wójta Gminy Liszki na razie bez większych niespodzianek. Do niedzielnych finałów awansowali faworyci: Lotnik Kryspinów, Kaszowianka Kaszów, Wisła Jeziorzany i Tęcza Piekary.


Organizatorem tegorocznego turnieju jest Kaszowianka. W sobotnich eliminacjach grano 2x10 minut, mecze sędziowali Sławomir Steczko i Grzegorz Hamowski.

Eliminacje (sobota, 23 lutego 2013)

GRUPA A

1. Lotnik Kryspinów              3  7  10-3

2. Kaszowianka Kasków     3  7   8-2

3. Liszczanka Liszki              3  3  6-10

4. Iskra Czułów                      3  0  3-12

Awans: Lotnik, Kaszowianka


Lotnik - Liszczanka 6:1 (2:1) 

Gole: Satora 3, Sadko 2, samob. - Dąbrowski


Iskra - Kaszowianka 0:5 (0:1) 

Gole: Sendor 2, D. Suchan, Pituła, Goczał


Lotnik - Iskra 3:1 (1:0) 

Gole: Bajorek 2, Lisowski - Grabowski 


Kaszowianka - Liszczanka 2:1 (1:0)

Gole: D. Suchan, Sieradzki - Szymański


Liszczanka - Iskra 4:2 (3:0) 

Gole: Dąbrowski 2,  Liskiewicz, Szewczyk - Klichowski, Faron


Kaszowianka - Lotnik 1:1 (0:0) 

Gole:D. Suchan - Sadko 


GRUPA B

1. Wisła Jeziorzany           3  6   9-9

2. Tęcza Piekary                3  6   9-8

3. Gwiazda Ściejowice     3  4  10-9

4. Strażak Rączna             3  1  10-12

Awans: Wisła, Tęcza


Wisła - Strażak 5:4 ((0:2) 

Gole: Zelek 3, K. Tyrała, Michałek - Stolarski 3, Piwowarczyk


Tęcza - Gwiazda 4:3 (0:1) 

Gole: Karcz 3, Steczko - Sikora 2, Rosek, K. Drewniak


Wisła - Tęcza 3:2 (1:2) 

Gole: Kapusta, Nowak, Zelek - Jasiołek 2,


Strażak - Gwiazda 4:4 (3:1) 

Gole: Stolarski, Sotwin, Piwowarczyk, Królik - K. Drewniak 3, Sikora

Żólta kartka- Sikora


Strażak - Tęcza 2:3 (1:2)

Gole: B. Sotwin, Stolarski - Karcz 2, P. Pyla


Gwiazda - Wisła 3:1 (0:1)

Gole: Ł. Sotwin, Sikora, ??? - Tyrała


Finały odbędą się w niedzielę 24 lutego 2013 r. w godz. 9-13.20. Mecze o miejsca 1-4 trwać będą 2x15 minut, a o miejsca 5-8 2x10 minut.


Program finałów:

1. mecz B2-A1: Tęcza - Lotnik                          

2. mecz A2-B1: Kaszowianka - Wisła

3. mecz o 7. miejsce: Iskra Czułów - Strażak Rączna

4. mecz B1-A1: Wisła - Lotnik

5. mecz A2-B2: Kaszowianka - Tęcza

6. mecz o 5. miejsce: Liszczanka Liszki - Gwiazda Ściejowice

7. mecz B1-B2: Wisła - Tęcza

8  mecz A1-A2: Lotnik - Kaszowianka


Uroczyste akończenie turnieju o godz. 13.30.


PM




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty