Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > B klasa (Kraków II)
Na pożegnanie jesieni rezerwa Orła pokonała Bronowickiego (ZOBACZ FILM)2012-11-19 08:06:00

B2 Kraków: Orzeł II Iwanowice - Bronowicki Kraków 3-2 (1-0)

2-1 Kamil Jakubek 74
2-2 Michał Zaremba 78
3-2 Kamil Jakubek 86 (wolny)
ORZEŁ II: Murawski (Kmita), Glaz, Kaleta, Ł. Jakubek, Małe (Cherian), K. Jakubek, Chwastek (Rusek), D. Ulman, M. Ulman, Kijak (Seweryn), Wspaniały.
BRONOWICKI: Kwarciak - S. Musiał, G. Musiał, Tetiuk, Piętka - Zaremba, Groniak, Strączek, Baster - Paderewski, Dziedzic. Rezerwa: Klimczak, Leśniak, Butenko.

Ostatni mecz rundy jesiennej Orzeł II rozegrał na własnym stadionie z Bronowickim. Początek był wyrównany, lekko przeważała drużyna gospodarzy strzelając bramkę w 21. minucie z rzutu karnego autorstwa Glaza.

Druga połowa to konsekwentna gra miejscowych, którzy stwarzali dogodne sytuacje bramkowe, jednak byli przy tym bardzo nieskuteczni. Niewykorzystanie okazji się zemściło i pięknego gola z ponad 30 m zdobył zawodnik gości Strączek. Wkrótce jednak rezerwa Orła objęła ponownie prowadzenie, bramkę strzelił z dobitki z 5 metrów K. Jakubek. Po 2 minutach sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, już drugi w tym spotkaniu. Do piłki podszedł Wspaniały, lecz przegrał pojedynek z bramkarzem krakowian. Wkrótce Bronowicki wyrównał na 2-2 (po szybkiej akcji i uderzeniu Zaremby do pustej bramki), ale gospodarze po raz trzeci wyszli na prowadzenie i już go nie oddali. Bardzo ładnego gola z wolnego, z prawie 30 metrów, zdobył K. Jakubek.