Na Prądniku rezerwowi Bronowickiego uratowali remis (FILM)2012-09-17 17:30:00

B2 Kraków: Prądniczanka II Kraków - Bronowicki Kraków 4-4 (1-0)

4-3 Klimczak 85
4-4 Klimczak 86
PRĄDNICZANKA II: P. Żabicki - Dankiewicz, Gurbiel, Mastalerz, Piwowarczyk - Cieciała, Kruk, Ozurumba, Dobaj - Kokoszyński, Stryszowski.
Rezerwa: K. Żabicki, Jaworski, Wojewoda, Misiak, Ficek, Kapuściński, Bałucki.
BRONOWICKI: Kwarciak - Baster, Dzikowski, Tetiuk, Kołodziejczyk (70 Piętka) - Groniak, Strączek (60 Bąbka), Harańczyk (70 Zaremba), Hrabia - Musiał, Butenko (63 Klimczak).

Rezerwa Prądniczanki jeszcze nie odniosła w obecnym sezonie B klasy zwycięstwa. W 5. kolejce miała dużą szansę, gdyż jeszcze w 84. minucie prowadziła 4-2. Bronowicki błyskawicznie strzelił jednak dwa gole i mecz zakończył się remisem. Trzy bramki dla gości w ostatnim kwadransie zdobyli rezerwowi - Zaremba i Klimczak (2).

Z ośmiu goli jakie padły na boisku przy ul. Boboli szczególnie ładny był ten zdobyty przez Prądniczankę II w 61. minucie, gdy gospodarze z obrony przeszli paroma podaniami do ataku, a znakomitą kontrę wykończył precyzyjnym strzałem z prawej strony pola karnego Dobaj. Kapitalna była także główka Zaremby w przeciwległy róg bramki po wrzutce z prawego skrzydła.