Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Kraków II)
Nokautujący tercet: Kozieł-Iwan-Fedoruk

Garbarnia II Kraków - Dąbski Kraków 6-0 (6-0)

1-0 Kozieł 11
2-0 Iwan 13
3-0 Kozieł 18
4-0 Fedoruk 24
5-0 Fedoruk 29
6-0 Iwan 36

Sędziowali: Tomasz Gajewski oraz Bartłomiej Zaręba i Jakub Lorenc. Żółta kartka Cebula (D).

GARBARNIA II: A. Jękot - J. Zygmunt, Sł. Zygmunt, Talkowski (20 Dolczak), Kaim, Lis (5 Przysiężniak), Zelek, Iwan (46 Wesołowski), Kuźma, Fedoruk, Kozieł (60 Klucznik).

DĄBSKI: Futro - Kłak, Cebula (58 Barucha), Nowak, Koniorczyk, Semper (62 Raś), Madyda, Moskal, Zawartka, M. Jękot, Rospond.

Rezerwom Garbarni, jak zwykle prowadzonym przez Stanisława Śliwę, bardzo szybko dokuczyły kontuzje. Błyskawicznie opuścił boisko Lis, wkrótce to samo dotyczyło Talkowskiego. Trzeba było przegrupować siły, na pozycję stopera został cofnięty Zelek.

Te nieszczęśliwe przypadki nie miały jednak żadnego wpływu na wynik, bo przewaga Garbarni nad Dąbskim była do przerwy miażdżąca. Na strzelenie sześciu goli potrzebowali podopieczni trenera Śliwy zaledwie 25 minut... Zresztą były to gole bardzo efektowne.

Pierwszy wpisał się na listę Kozieł,który oddał potężny strzał pod poprzeczkę. Następnie przed linią „16” został sfaulowany Fedoruk, zaś Iwan pierwszorzędnie wykonał rzut wolny. Po odbiciu się od lewego słupka bramki piłka wpadła do siatki. Gol numer „3” stanowił nieuchronną konsekwencję świetnego podania Iwana do Fedoruka i precyzyjnego zaadresowania tzw. ostatniego podania do Kozieła, który dokonał egzekucji. 

Z kolei Fedoruk ustrzelił dublet po wykorzystaniu sytuacji z gatunku „sam na sam”. Wynik ustalił Iwan, doprawdy kunsztownym lobem.

Po przerwie było już zdecydowanie spokojniej. Z ciekawszych sytuacji można tylko odnotować strzał Klucznika w poprzeczkę i celną dobitkę Dolczaka, który jednak znajdował się na ofsajdzie.

cst

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty