Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Kraków II)
Zwierzyniecki narzeka, Prokocim wciąż bez porażki

Zwierzyniecki Kraków - Prokocim Kraków 0-1 (0-0)

0-1 Kucabiński 83
Sędziowali: Tomasz Gajewski oraz Rafał Wiewiór i Jarosław Mikołajewski. Żółta kartka: Ziółkowski. Widzów 100.
ZWIERZYNIECKI: Mastalerz - Polak, Madoń, Tazbir, Filipowski - Pęczek (78 Krzystyniak), Dziura, Cieloch, Pabian - Świerad (65 Kosior), Rutkowski.
PROKOCIM: Michalski - Dolczak, Ziółkowski, Janicki, Stankiewicz - Tomczuk, Małecki (89 Łozynyk), Tarniowy (76 Mleczek), Sierant - Kucabiński, Wójcik.

Piłkarze Prokocimia pokonali jednego z najgroźniejszych rywali, w dodatku na jego boisku.

Było to spotkanie czołowych drużyn w lidze i gospodarze potrzebowali zwycięstwa, żeby zmniejszyć stratę do lidera. Początek to wymiana ciosów. Już w 2. minucie Tomczuk uderzył z 14 metrów minimalnie nad poprzeczką. W odpowiedzi Pęczek zza pola karnego trafił w Michalskiego. W 17. minucie po akcji Sieranta z Kucabińskim Wójcik znalazł się na czystej pozycji, ale zwlekał ze strzałem i obrońcy zdążyli z interwencją. Chwilę później po prostopadłym podaniu Małeckiego i błędzie obrońcy Kucabiński znalazł się sam przed Mastalerzem, ale posłał piłkę obok słupka. 5 minut przed przerwą goście zmarnowali kolejną świetną okazję. Po dośrodkowaniu Sieranta z rzutu rożnego Janicki z bliska główkował, lecz też obok słupka. W odpowiedzi Cieloch z 16 metrów strzelił w Michalskiego. Jeszcze przed przerwą Polak uderzył z 25 metrów z rzutu wolnego i Michalski odbił piłkę na róg.

Tuż po przerwie dwukrotnie szarżował Dziura, ale za pierwszym razem trafił w Michalskiego, a raz przestrzelił. W odpowiedzi Wójcik podał w pole karne, Sierant strzelił z 12 metrów, ale świetnie spisał się Mastalerz. W 64. minucie Wójcik znalazł się sam na sam z Mastalerzem, lecz trafił w poprzeczkę. Niebawem Pęczek uderzył niecelnie.

7 minut przed końcem meczu sędzia podyktował rzut wolny z 18 metrów, a jego perfekcyjnym wykonawcą okazał się Kucabiński. Zwierzyniecki rzucił się do odrabiania strat, ale lider z Prokocimia nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa i zainkasował cenne trzy punkty.

kolejarzprokocim.futbolowo.pl

Marek Kowalski: Sędzia wypaczył wynik

Mówi Marek Kowalski, trener Zwierzynieckiego:
- W pierwszej połowie przewagę miał Prokocim, po przerwie mecz był wyrównany ze wskazaniem na nas. Remis byłby sprawiedliwy, ale sędzia wypaczył wynik! Pod koniec podyktował przeciwko nam rzut wolny pośredni z linii pola karnego, po którym padł gol dla Prokocimia. Nie wiem dlaczego na tak ważny mecz przysłano tak słabego sędziego. Prowadził zawody skandalicznie!

 

st

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty