Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Kraków II)
Trener Molik fruwał w górę

Niegoszowianka Niegoszowice - Iskra Radwanowice 4-0 (1-0)

1-0 Berrada 45

2-0 Katra 56

3-0 Dębowski 64

4-0 Katra 84

ISKRA : Bury - Armatys, Urbańczyk, Bergel, Janik - Dudziński, Jaworski, Funek, Tucharz (65 Datoń) - Krzysiak, Całek (88 Zgoda).

Zwycięstwo szczególnie ucieszyło trenera Niegoszowianki Andrzeja Molika, który mierzył się nie pierwszy już raz ze swoim byłym podopiecznym Krzysztofem Bergelem. Entuzjazm udzielił się także kibicom z Niegoszowic, którzy przez cały mecz gorliwie dopingowali swój zespół, a po meczu z radości wypodrzucali do góry i wyściskali trenera Molika.

- To zwycięstwo bardzo mnie cieszy, a zachowanie po meczu naszych kibiców sprawia, że dla takich chwil warto żyć. To  daje mnóstwo energii do dalszej pracy - podkreśla Andrzej Molik. - Jestem dumny z moich zawodników, którzy grają za przysłowiowy kawałek chleba w porównaniu do tego jak są traktowani i jakie warunki mają stworzone zawodnicy z Radwanowic. Jeszcze raz dziękuję kibicom za wsparcie.

 

- Wynik zdecydowanie za wysoki, nie zasłużyliśmy na tak wysoką porażkę - uważa Krzysztof Bergel, trener Iskry. - Przy stanie 2:0 musieliśmy atakować, chcąc coś zmienić,  a kontry rywala były zabójcze. Musimy zrozumieć, że dobra gra nie gwarantuje punktów,  liczą się gole. Mimo że rywal nie był lepszy, to zdobył cztery gole i ma trzy punkty.

 

Trener Iskry odniósł się również do wypowiedzi trenera Molika o warunkach jakie stworzone jego zawodnikom: - W dzisiejszych czasach trudno o sponsora, który pomaga finansowo. Tym większa chwała, że my takiego człowieka mamy. Tacy ludzie nie przychodzą sami, trzeba ich wyszukać i zachęcić do pomocy. Trener Molik, któremu dużo zawdzięczam, chyba trochę nam zazdrości, ale nikt mu nie broni stworzyć lepszych warunków dla swoich zawodników. Tego mu życzę - kończy Krzysztof Bergel.

B, ST

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty