Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Kraków II)
Lider pokonany przez Iskrę

Iskra Radwanowice - Garbarnia II Kraków 3-0 (2-0)

1-0 Jędrszczyk 28
2-0 Funek 40
3-0 Całek 72
ISKRA:
Durak, Urbańczyk, Zgoda (20 Bergel), Armatys, Wiśniewski (82 Skotnicki), Jędrszczyk, Jaworski (80 Datoń), Dudziński, Tucharz (46 Całek), Krzysiak, Funek.

GARBARNIA II: Wałach - Jurecki (60 Klucznik), Sł. Zygmunt,  Mucha, Kaim, Marut, Solak, M. Homoncik, Dudzicki, Ząbczyk, Paweł Iwachów (75 Wesołowski).

- Garbarnia nie grała w najsilniejszym składzie, ale pokonanie dotychczasowego lidera to na pewno nasz sukces - stwierdził Krzysztof Bergel, grający trener Iskry. - Wygraliśmy 3-0, ale z gry nie było widać aż takiej różnicy na naszą korzyść.

Iskra objęła prowadzenie po uderzeniu Jędrszczyka zza pola karnego w "krótki" róg. Piłka wpadła w same "widły". Podwyższył niedługo przed przerwą Funek. Bramkarz gości po mocnym dośrodkowaniu z lewej odbił futbolówkę przed siebie, a Funek dobił ją do pustej bramki. Wynik ustalił po przerwie Całek, który przymierzył z wolnego z ok. 25 w "krótki" róg przy słupku. Nie przeszkodził mu nawet mur ustawiony przez krakowian.

- Na trzynastu zawodników jakich miałem dziś do dyspozycji aż siedmiu jest z rocznika 1994. W konfrontacji z rutynowanymi pomocnikami gospodarzy, jak Stopa czy Jędrszczyk, nie było możliwości uzyskania korzystnego wyniku - powiedział trener rezerw Garbarni, Stanisław Śliwa.

 

rst, cst

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty