Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Kraków II)
Kolejna porażka Niegoszowianki2012-03-12 21:18:00

W meczu kontrolnym A-klasowa Niegoszowianka przegrała z B-klasowym Sportowcem Modlniczka.

Niegoszowianka Niegoszowice (A2) - Sportowiec Modlniczka (B2) 2-4 (0-0)

1-0 "Simo" Berrada

1-1 Mazur

1-2 testowany 2

1-3 testowany 2

1-4 Garzeł

2-4 Hojna

Niegoszowianka w ciągu pierwszych 45 minut stworzyła tylko jedną klarowną sytuację, ale Bulka wygrał pojedynek jeden na jeden z napastnikiem. Sportowiec miał mnóstwo okazji, które seryjnie marnował. Najpierw Kozień przegrał z bramkarzem będąc sam na sam, a później testowany II i Szopa dwa razy obili słupek. Po za tym Sportowcy próbowali strzelać z dystansu.

Po zmianie stron sytuacja niewiele się zmieniła. Sportowiec miał dużo dogodnych sytuacji, ale to Niegoszowianka pierwsza objęła prowadzenie, po akcji środkiem pola wykorzystała przewagę liczebną i w sytuacji sam na sam górą był "Simo" Berrada. Kilka chwil później rywalom udało się wyrównać, zrobił to Mazur, który dostał piłkę przed bramkarzem, przyjął ją na klatkę i celnie uderzył. To dodało drużynie Sportowca skrzydeł i parę chwil później było już 3-1. Dwoma bramkami popisał się testowany II, najpierw wykorzystał błąd obrońców, a potem dostał dobre podanie od Kozienia. Niegoszowianka próbowała odpowiedzieć, jednak jej starania spaliły na panewce. Bramkę znów strzelili Sportowcy, a dokładnie Garzeł, który po długim wybiciu Bulki wygrał pojedynek z obrońcą i przelobował bramkarza. Parę chwil później wynik ustalił napastnik Niegoszowianki Hojna strzelając.

Niegoszowianka zagrała bez kilku podstawowych zawodników, jednak ponownie przegrała z wymagającym przeciwnikiem, tracąc bramki po przerwie. Wprowadzeni z ławki rezerwowi nie umieli odmienić oblicza drużyny, a trener Molik zauważył, iż za dużo nonszalancji i braku zaangażowania pojawia się u jego zawodników na boisku.