Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Kraków II)
Remis miechowian z Błękitnymi2012-02-20 11:06:00

W towarzyskim meczu A-klasowców, rozegranym w niedzielę na boisku przy ul. Szablowskiego w Krakowie, Pogoń Miechów zremisowała z Błękitnymi Modlnica 2-2.

Pogoń Miechów - Błękitni Modlnica 2-2 (0-1)

0-1 ??? 8 (karny)
1-1 Żarnowiecki 53
1-2 ??? 55 (karny)
2-2 Żarnowiecki 64
POGOŃ:
Guca, Czekaj, Kijowski, Solarz, Zieliński, K. Dudek, R. Dudek, Kozak, S. Dudziński, Żarnowiecki, Górski.

Pogoń grała gołą jedenastką, z tym trzema juniorami. W bramce stanął zawodnik z pola Guca, gdyż Szot jest kontuzjowany.

Pierwszą bramkę zdobyli Błękitni w 8. minucie z rzutu karnego. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0.

Miechowianie walczyli o porawę rezultatu, stwarzali sobie sytuacje, lecz dopiero 53. minucie Mateusz Żarnowiecki dostał prostopadłą piłkę i zdobył wyrównującą bramkę. Po chwili Błękitni ponownie objęli prowadzenie w kuriozalnych okolicznościach. Obrońca miechowian widząc, że piłka jest już za linią zatrzymał ją ręką, a tymczasem sędzia podyktował kolejny rzut karny.  Pogoń nie odpuściła. W 64. minucie ponownie dobrze została dograna piłka do Żarnowieckiego i  wynikiem 2-2 zakończył się ten mecz.