Strona główna > Sporty zimowe > Narciarstwo biegowe > Wiadomości Narciarstwo biegowe
Justyna Kowalczyk po raz 50.
04.02.2017 15:38 -

Justyna Kowalczyk odniosła 50. zwycięstwo w Pucharze Świata w biegach narciarskich. Dziś w PyeongChang w Korei wygrała skiathlon na 15 km (7.5 km stylem klasycznym + 7.5 km stylem dowolnym).

więcej »
Johaug triumfatorką Tour de Ski
10.01.2016 17:57 -
więcej »
Polska sztafeta biegaczek piąta
26.02.2015 20:11 -

Polki piąte w sztafetowym biegu narciarskim podczas mistrzostw świata w Falun (Szwecja). Zwyciężyły Norweżki przed Szwedkami, Finkami i Amerykankami.

więcej »
Szok w Falun: Norweżki poza dwudziestką
24.02.2015 15:15 -

Sensacyjny przebieg miał dziś podczas mistrzostw świata w Falun bieg narciarski kobiet na 10 km stylem dowolnym. Zwyciężyła wprawdzie jedna z faworytek - Szwedka Charlotte Kalla, ale na podium znalazły się dwie Amerykanki, a Norweżki doznały klęski, zajmując miejsca poza dwudziestką!

więcej »
Kowalczyk i Jaśkowiec na podium PŚ
18.01.2015 12:50 -

Polki po raz pierwszy na podium w tym sezonie Pucharu Świata w biegach narciarskich. Nie Polka, a właśnie Polki: Justyna Kowalczyk i Sylwia Jaśkowiec zajęły trzecie miejsce w sprincie drużynowym łyżwą w estońskim Otepää.

więcej »
Kowalczyk dopiero szesnasta
17.01.2015 21:09 -

Justyna Kowalczyk zajęła dopiero 16. miejsce w narciarskim biegu sprinterskim o Puchar Świata w estońskim Otepää. Zwyciężyła Norweżka Ingvild Flugstad Oestberg. Nie startowały jej rodaczki Marit Bjoergen, Therese Johaug i Heidi Weng.

więcej »
Alpe Cermis zmogła Justynę Kowalczyk
11.01.2015 16:29 -

35-letnia Norweżka Marit Bjoergen osiągnęła swój cel - wygrała po raz pierwszy Tour de Ski. Justyna Kowalczyk startowała do wspinaczki na Alpe Cermis jako piąta, ale góra ją zmogła. Polka wycofała się na kilkaset metrów przed metą.

więcej »
Kowalczyk nie wytrzymała norweskiego tempa
10.01.2015 20:13 -

Therese Johaug przerwała serię pięciu zwycięstw Marit Bjoergen w Tour de Ski. Dziś wygrała szósty etap - bieg narciarski na 10 km stylem klasycznym.

więcej »
Bjoergen po raz piąty, Kowalczyk szósta
08.01.2015 18:54 -

35-letnia Norweżka Marit Bjoergen dominuje w Tour de Ski, wygrała jak dotychczas wszystkie pięć etapów. Justyna Kowalczyk walczyła dziś w biegu narciarskim na 15 km stylem dowolnym z całych sił, ale ostatecznie spadła z 4. na 6. miejsce.

więcej »
Bjoergen nie do pokonania, Kowalczyk piąta
07.01.2015 20:14 -

IV etap Tour de Ski i czwarte zwycięstwo Norweżki Marit Bjoergen. Justyna Kowalczyk awansowała z ósmego na piąte miejsce.