Strona główna > Sporty zimowe > Short track
2024, SHORT TRACK. Dwa polskie medale
14.01.2024 18:13 -

W Gdańsku odbyły się mistrzostwa Europy w łyżwiarskim short tracku. Polacy zdobyli dwa medale - srebrny i brązowy - w sztafetach.

więcej »
ME: Srebro Natalii Maliszewskiej
24.01.2021 19:58 -

25-letnia Natalia Maliszewska zdobyła podczas ME w łyżwiarskim short tracku srebrny medal na dystansie 500 m. Królową zawodów w Gdańsku była Holenderka Suzanne Schulting (23 l.), która zwyciężyła na trzech dystansach i w wieloboju.

więcej »
Natalia Maliszewska z brązem
25.01.2020 21:25 -
więcej »
Natalia Maliszewska z Pucharem Świata
09.02.2019 21:32 -

Natalia Maliszewska zapewniła sobie Puchar Świata w short tracku na dystansie 500 m.

18.03.2018 16:03 -

Natalia Maliszewska zdobyła pierwszy w historii medal dla Polski podczas MŚ w łyżwiarskim short tracku. 22-letnia Polka, reprezentująca Juvenią Białystok, wywalczyła w Montrealu srebro w wyścigu na 500 m.

więcej »
Srebro Maliszewskiej
15.01.2011 23:43 -

23-letnia Patrycja Maliszewska zdobyła srebrny medal w wyścigu na 500 m podczas mistrzostw Europy w short tracku rozgrywanych w Heerenveen (Holandia).

więcej »
Koreańczycy mistrzami świata
21.03.2010 21:14 -

W mistrzostwach świata w short tracku, w Sofii, dominowali łyżwiarze z Korei Płd.