W Słowenii odbyły się MŚ w alpejskim snowboardzie.

więcej »
Soczi: pierwsze złoto dla USA
08.02.2014 10:51 -

Pierwszym złotym medalistą Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi został Amerykanin Sage Kotsenburg, który wygrał nową konkurencję snowboardową - slopestyle.

więcej »
Aleksandra Król druga w PŚ
24.02.2013 08:15 -

23-letnia Aleksandra Król z zakopiańskiego klubu F2 Dawidek TEAM.pl, zajęła drugie miejsce w zawodach snowboardowych o Puchar Świata, które odbyły się w Moskwie.

więcej »
Paulina Ligocka pojedzie dla Niemiec
28.07.2011 19:57 -
więcej »
Jagna Marczułajtis wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"
19.07.2011 10:08 -

PRZEGLĄD PRASY. Jagna Marczułajtis, snowboardzistka i radna sejmiku województwa małopolskiego, wystąpi w 13. edycji "Tańca z gwiazdami".

więcej »
Radni piszą do Giersza w sprawie Marczułajtis
29.03.2011 09:40 -

Radni małopolskiego sejmiku wojewódzkiego zwrócili się do ministra sportu Adama Giersza o wyjaśnienie sprawy zniesławienia Jagny Marczułajtis-Walczak.

więcej »
Krakowianka wygrała zawody o Puchar Świata w snowboardzie!
12.03.2011 21:14 -

17-letnia Katarzyna Rusin, zawodniczka KS Ski Test Kraków, została triumfatorką zawodów snowboardowych o Puchar Świata w konkurencji slopestyle.

więcej »
Paulina Ligocka na podium Pucharu Świata
11.03.2011 20:47 -

Piękny sukces odniosła 27-letnia Paulina Ligocka-Andrzejewska zajmując 3. miejsce w snowboardowych zawodach halfpipe o Puchar Świata w Bardonecchia (Włochy). Zwyciężyła mistrzyni świata - Australijka Holly Crawford.

więcej »
Trener snowboardzistów sam siebie zawiesił
09.03.2011 20:26 -

Paweł Dawidek, trener kadry narodowej snowboardzistów, nie będzie uczestniczył w szkoleniu kadry narodowej do czasu wyjaśnienia konfliktowej sytuacji z Jagną Marczułajtis. Sam tak zdecydował. Związek powoła komisję do zbadania przebiegu zdarzeń podczas MP.

więcej »
Snowboardowe zwyczaje: trener obraził Marczułajtis?
02.03.2011 22:59 -

"Stara p... do domu! " - takie słowa miała usłyszeć Jagna Marczułajtis-Walczak podczas mistrzostw Polski od trenera kadry narodowej Pawła Dawidka. Smaczku sprawie dodaje fakt, że znana snowbordzistka jest również radną Sejmiku Małopolskiego.