Strona główna > Sporty zimowe > Biathlon
MŚ W BIATHLONIE. Sztafeta na szóstym miejscu
18.02.2024 21:09 -

W Novym Meście (Czechy) zakończyły się MŚ w biathlonie. Gwiazdami zawodów byli Francuzka Julia Simon i Norweg Johannes Thingnes Bø.

więcej »
MŚ w biathlonie: Sztafeta szósta
21.02.2021 17:14 -

W Słowenii odbywają się MŚ w biathlonie. Najlepszym osiągnięciem reprezentacji Polski było szóste miejsce żeńskiej sztafety.

więcej »
Monika Hojnisz-Staręga tuż za podium
23.02.2020 18:31 -
więcej »
MŚ w biathlonie: Bez sukcesów
18.03.2019 21:03 -

W dniach 7-17 marca w szwedzkim Oestersund odbyły się biathlonowe mistrzostwa świata. Biało-czerwoni nie odnieśli sukcesów, najwyższe miejsce - siódme - zajęła sztafeta żeńska.

więcej »
Brąz Weroniki Nowakowskiej-Ziemniak
09.03.2015 08:21 -

Po srebrze w sprincie, Weronika Nowakowska-Ziemniak wywalczyła brązowy medal w biegu pościgowym na 10 km podczas biathlonowych mistrzostw świata w Kontiolahti (Finlandia).

więcej »
Weronika Nowakowska-Ziemniak wicemistrzynią świata
07.03.2015 21:09 -

Fińskie Kontiolahti okazało się szczęśliwe dla Weroniki Nowakowskiej-Ziemniak, która w biathlonowym sprincie wywalczyła srebrny medal mistrzostw świata.

więcej »
SOCZI: Nowakowska-Ziemniak siódma w biathlonie
09.02.2014 22:25 -

Polska biathlonistka Weronika Nowakowska-Ziemniak zajęła 7. lokatę w konkurencji sprintu na 7.5 km. Miała jedno "pudło" w pozycji leżąc, gdyby strzelała bezbłędnie stanęłaby na podium, zdobywając najprawdopodobniej srebro.

więcej »
SOCZI: Ten niesamowity Bjoerndalen
08.02.2014 17:14 -

40-letni Norweg Ole Einar Bjoerndalen wygrał w Soczi biathlonowy sprint! To jego dwunasty medal olimpijski w karierze i siódmy złoty! Mistrzem sprintu był już w 1998 i 2002 roku.

więcej »
Gwizdoń najszybsza w biathlonowym sprincie
09.03.2013 18:10 -

Na olimpijskiej trasie w rosyjskim Soczi duży sukces odniosła polska biathlonistka Magdalena Gwizdoń. W sprincie zaliczanym do klasyfikacji Pucharu Świata pewnie wygrała, a pomogło jej w tym bezbłędne strzelanie.

więcej »
Sensacja: Brązowy medal Moniki Hojnisz
17.02.2013 12:38 -

Monika Hojnisz sensacyjnie zdobyła brązowy medal w ostatniej konkurencji biathlonowych mistrzostw świata w Novym Mescie (Czechy), biegu na 12,5 km ze startu wspólnego. Triumfowała Białorusinka Daria Domraczewa, druga była Norweżka Tora Berger.