Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy młodsi > Liga Makroregionalna JM
Tajemnica żółtych kartek w Ostrowcu2013-05-30 14:29:00

Sandecja nie ma jakoś szczęścia w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych. W środę sądeczanie byli blisko ósmego remisu, ale ostatecznie przegrali z KSZO w doliczonym czasie, tracąc gola z karnego.


KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski - Sandecja Nowy Sącz 2-1 (1-0)

1-0 Gordon 32

1-1 Nowak 53

2-1 Mężyk 80 (karny)

MKS KSZO-JUNIOR: Bąbel - Kwiatkowski, Mężyk, Ptasiński (75 Opałka), Boguś, Chaba (80 Soboń), Heba (47 Piątkowski), Jedlikowski, Rola, Gordon, Bełczowski.

SANDECJA: Piksa - Nowakowski, Tomaszek, Ciężobka, Garwol - Maślanka (75 Wiktor), Kozak, Brdej (75 Szczęsny), Bukowy (41 Maślejak) - Janczarzyk, Nowak.


Pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy mieli kilka okazji, ale wykorzystali tylko jedną, gdy Gordon uderzył z wolnego płasko, po ziemi, w "długi" róg.


Po przerwie więcej z gry mieli z kolei goście, którym pomagał wiejący w plecy wiatr. Wyrównał Nowak z wolnego, po ładnym strzale z ok. 20 m, po którym piłka wpadła do siatki przy dalszym słupku. Później sądeczanie wypracowali parę niezłych sytuacji, ale nie potrafili zdobyć zwycięskiego gola.


Udało się to juniorom KSZO z rzutu karnego, już w doliczonym czasie. Faulowany był Gordon, a jedenastkę wykonał Mężyk.


Mówi Janusz Pawlik, trener Sandecji:

- Zawodnik gospodarzy rzucił się na wysuniętą nogę naszego obrońcy jeszcze przed polem karnym, po czym przewrócił się w szesnastkę. Sędzia, pochodzący z Ostrowca, podyktował karnego. Nagrywaliśmy mecz, więc na taśmie wyjdzie wszystko czarno na białym. Po meczu było trochę utarczek między zawodnikami. Jak się okazało, arbiter wpisał do sprawozdania osiem żółtych kartek, w tym cztery dla nas, których nam nie pokazał, ani też nie mówił o nich zawodnikom. Nie za bardzo to rozumiem...


ST

(+ www.kszo.info)
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty