Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy młodsi > Liga Makroregionalna JM
Pierwszy punkt sądeczan2013-04-06 23:20:00

W swoim drugim meczu w Lidze Makroregionalnej juniorzy młodsi Sandecji zdobyli pierwszy punkt, remisując w Kielcach z Koroną.


Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz 0-0

Żółte kartki: Podgórski, Załęcki - Nowakowski, Szoma.

SANDECJA: Piksa - Nowakowski, Tomaszek, Ciężobka, Garwol - Bukowy (55 Maślanka), Kozak, Nowak (80 Brdej), Cetnarowski (41 Janczarzyk) - Maślejak (65 Wiktor), Szczęsny (72 Szoma).


Mecz komentuje Janusz Pawlik, trener Sandecji:

- Optyczną przewagę prawie przez cały czas miała Korona. Dopiero w ostatnich dziesięciu minutach doszliśmy do głosu i stworzyliśmy parę sytuacji, które mogły się zakończyć bramką. Najlepszą miał Kozak, który dopadł do piłki straconej przez bramkarza gospodarzy poza polem karnym, strzelił, ale w ostatniej chwili futbolówkę wybił z bramki obrońca kielczan. Chłopcy grali ostrożnie, ale konsekwentnie taktycznie, w ich świadomości tkwiła jeszcze wysoka porażka w poprzedniej kolejce. W naszej grze jest jeszcze dużo do poprawienia, mamy na przykład kłopot z dokładnym adresowaniem podań. Trenowaliśmy w zimie na orliku, niełatwo się tak nagle przestawić na duże boiska. Ale z każdym meczem powinno być coraz lepiej. Jeśli chodzi o Koronę, to nie miała wielu okazji. Najgroźniejszy był strzał z 30 metrów w poprzeczkę W drugiej połowie.


ST
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty