Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy młodsi > Liga Makroregionalna JM
Wyjazdowa piątka wiślaków2013-05-19 10:02:00

Wisła odniosła piąte zwycięstwo w swym piątym wyjazdowym meczu! W dodatku to sobotnie, nad KSZO, w stosunku 5-0! Krakowianie umocnili się na pozycji lidera w Lidze Makroregionalnej Juniorów Młodszych.


KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Kraków 0-5 (0-1)

0-1 Mordec 27

0-2 Mordec 43

0-3 Kuczak 70

0-4 Wójcik 71

0-5 Kuczak 73

KSZO-JUNIOR: Bąbel - Gordon, Mężyk, Boguś, Kwiatkowski (71 Wanat), Gromala (34 Ptasiński), Jedlikowski, Heba, Rola, Chaba, Bełczowski.

WISŁA: M. Zając - Bartosz, Skrobowski, Kujawa, T. Kolanko (41 Handzlik) - Maziarka (60 Bolek), Gulczyński, Kuźba, Wójcik (72 Martyniak) - Mordec, Kuczak (74 Gaudyn).


Wisła od początku miała zdecydowaną przewagę, ale w I połowie padł tylko jeden gol, choć mogło być ich więcej (m.in. dwóch okazji nie wykorzystał Kuczak). W 27. minucie poszło podanie z drugiej linii na prawe skrzydło do Gulczyńskiego, który zagrał wzdłuż bramki, a Mordec przytomnie "pasówką" uderzył lewą nogą w lewy dolny róg. Zaraz po przerwie nastąpiła prawie powtórka. Tym razem z lewej dogrywał Wójcik, a Mordec strzelił znów lewą niemal w "okienko".


Dwubramkowe prowadzenie Białej Gwiazdy utrzymywało się dosyć długo i dopiero w końcówce krakowianie zadali w ciągu kilku minut trzy nokautujące ciosy. Zaczęło się od wrzutki Bartosza z kornera, na "krótki" róg wszedł Kuczak i głową skierował futbolówkę do siatki. Za chwilę asystę zanotował bramkarz Mateusz Zając, po jego dalekim i celnym wykopie Wójcik wykorzystał sytuację "sam na sam". Dzieło zwieńczył Kuczak, który po rajdzie Bartosza huknął pod poprzeczkę.


- Przeciwnik nie był za mocny, dominowaliśmy i tylko kwestią czasu było kiedy padną bramki. Padło aż pięć, co na wyjeździe jest rezultatem, za który chłopaków można tylko pochwalić - skwitował Jacek Matyja, trener juniorów Wisły.

STWIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty