Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > II liga (wschód)
Termalica o jedną bramkę lepsza od Puszczy2011-02-05 23:19:00

I-ligowa Termalica Bruk-Bet Nieciecza Puszcza pokonała grającą klasę niżej Puszczę Niepołomice 1-0 w sparingowym meczu rozegranym w Skotnikach. Bramkę zdobył Łukasz Szczoczarz.

Puszcza, I połowa: Kwedyczenko - Księżyc, Świstak, Radwański, Bojarski, Orłowski, Lewiński, Serafin, Janik, 2 testowanych; II połowa: Wróbel - Księżyc, Górka, Radwański, Bojarski, Lewiński, Ankowski, Serafin, Morawski, Keshi, testowany.
Termalica: Towarnicki - Cios, Baran, Kowalski, Kubowicz, Prokop, Pawlusiński, Szałęga, Jędryka, Lipecki, Rybski, Trafarski. W II połowie zagrali: Budka, Hajduch, Tupalski, Wójcik, Cygnar, Mąka, Szczoczarz.

W I połowie przeważał zespół z Niecieczy, oddał kilka groźnych strzałów, ale na posterunku był dobrze dysponowany Tomasz Kwedyczenko.

W drugiej połowie, po zmianach dokonanych przez obu trenerów, kotłowało się raz pod jedną, raz pod drugą bramką. Puszcza mogła objąć prowadzenie po kombinacyjnej akcji z lewej strony boiska po której piłka po strzale Ankowskiego uderzyła w słupek. Druga sytuacja to wyjście Serafina sam na sam z bramkarzem, ale zamiast lobować bramkarza próbował dogrywać do boku i piłkę zdążył wybić obrońca. Z kolei Termalica mogła wyjść na prowadzenie, ale fatalnie skiksował Cygnar.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, kiks pod własną bramką Piotra Morawskiego wykorzystał Szczoczarz i mecz zakończył się zwycięstwem pierwszoligowców.