Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > Ekstraklasa

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 3-0 (1-0)

1-0 Rybus 19

2-0 Radović 60

3-0 Ljuboja 75

Sędziował Daniel Stefański z Bydgoszczy. Żółta kartka - Woźniak. widzów 14 600.

LEGIA: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Astiz, Wawrzyniak - Borysiuk, Vrdoljak (76 Gol), Wolski (79 Kosecki), Radović (68 Kucharczyk), Rybus - Ljuboja.

ZAGŁĘBIE: Ptak - Rymaniak, Horvath, Reina (78 Małkowski), Telichowski - Gancarczyk, Rakowski (61 Wilczek), Hanzel, Costa - Sernas (64 Traore), Woźniak.

W zaległym meczu T-Mobile Ekstraklasy z... pierwszej kolejki, Legia Warszawa bez większych problemów pokonała Zagłębie Lubin 3-0. Tylko w pierwszej połowie gra była w miarę wyrównana i goście mogli liczyć na korzystny rezultat, choć od 19 minuty przegrywali. Po godzinie gry Radović w sytuacji jeden na jeden pokonał Ptaka i lubinianie skapitulowali. Podopieczni trenera Skorży zaczęli grać na luzie, popisywali się indywidualnymi akcjami i podwyższyli rezultat na 3-0. Po drugiej asyście Rybusa do siatki trafił Ljuboja, choć gol został zdobyty ze spalonego.